503 Backend fetch failed

Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 161018553


Varnish cache server

Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość. Przerażający finał sezonu. Zniknie troje bohaterów!

15.05.2018 14:19

„M jak miłość” – zapowiada się naprawdę mocny finał sezonu. Co wydarzy się w ostatnich odcinkach przed wakacyjną przerwą? Uchylamy rąbka tajemnicy.

M jak milosc fot. Archiwum Radia ZET

M jak miłość. Przerażający finał sezonu. Zniknie troje bohaterów!

Jak poinformował „Świat Seriali”, w finale trwającego właśnie sezonu „M jak miłość” Artur (Tomek Ciachorowski) zorientuje się, że Iza (Adriana Kalska) planuje ucieczkę, więc uprzedzi ją i wywiezie ją razem z Mają (Anna Wierzchoń) z Warszawy.

Gdy Marcin (Mikołaj Roznerski) pozna prawdę, natychmiast wynajmie detektywa, poleconego mu przez Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). Mężczyzna zacznie śledzić Izę.

Warto przypomnieć, że w tym sezonie emisja „M jak miłość” zakończy się wcześniej niż w poprzednich latach, bo już 29 maja. Dotąd serial można było oglądać  także w czerwcu. W tym roku zarząd Telewizji Polskiej uznał jednak, że serial będzie emitowany jedynie do końca maja. Decyzja ta podyktowana jest zapewne mundialem, który rusza 14 czerwca 2018 roku. Choć trudno uwierzyć, że fanom perypetii Mostowiaków mecze wystarczą, decyzja ta jest nieodwołalna — 19. sezon serialu pojawi się dopiero pod koniec sierpnia 2018 roku.

Czy wiesz wszystko o „M jak miłość"? Sprawdź to w naszym quzie.

RadioZET.pl/SI

Oceń