Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość. Po wakacjach będzie rozwód

24.07.2017 16:18

Nie ma innej możliwości. Jesienią małżeństwo Alicji i Pawła Mroczków rozpadnie się. Czy będzie wiązało się to z powrotem Teresy? A może to pani informatyk ma na koncie jakiś grzeszek?

M jak miłość. Po wakacjach będzie rozwód fot. M jak miłość/Facebook

O tym, że Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek) nie są ostatnio ze sobą szczęśliwi, wiedzą wszyscy fani serialu „M jak miłość". Chyba jednak nikt nie spodziewał się, że para, która przecież przez wiele lat uchodziła za zgodną, zdecyduje się na rozstanie. A jednak! Decyzja ta nie była podyktowana pomysłem scenarzystów, lecz tym, że Olga Frycz, wcielająca się od czterech lat w rolę pani informatyk, zdecydowała się pożegnać z serialem, o czym poinformowała jakiś czas temu fanów na Facebooku.

Jak informuje Świat Seriali, po wakacjach Paweł odkryje, że jego żonę łączy coś więcej niż przyjaźń z kolegą z pracy – niejakim Markiem. Przypomnijmy, że Ala od jakiegoś czasu pracuje w w Wielkiej Brytanii. Czyżby tam dopuściła się zdrady – zastanawiają się dziennikarze serwisu Interii.

Na pewno sytuacji nie ułatwi to, że do serialu wróci Teresa, dawna wielka miłość Pawła, dla której ten niepokorny bliźniak był swego czasu zrobić wszystko.

Rozwód wisi więc w powietrzu: to już przesądzone. Pytanie tylko, co stanie się z małą Basią po odejściu Ali? Czy zostanie z Pawłem? Tego jeszcze nie wiemy.

RadioZET.pl/SI/Świat Seriali

Oceń