Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„M jak miłość". Tomek jednak umrze?

10.07.2017 09:10

A to zaskoczenie! Czyżby Tomek w „M jak miłość” miał jednak umrzeć? Jak poinformował dziennik „Fakt", Andrzej Młynarczyk zdecydował się pożegnać z serialem TVP 2. „Fakt" informuje, że grany przez aktora Tomek Chodakowski zostanie uśmiercony.

„M jak miłość". Tomek jednak umrze? fot. Facebook

Aż trudno uwierzyć w doniesienia dziennika! „Fakt" informuje bowiem, że choć lekarze będą walczyć o życie Tomka, nie uda się go uratować.

„Scenarzyści liczyli, że Andrzej zmieni zdanie i będzie grał dalej. Niestety, on jest już zmęczony tą pracą i odchodzi. Dlatego nie było wyjścia i jego bohater musiał umrzeć" – zdradziła tabloidowi osoba związana z produkcją.

Przy okazji „Fakt" przypomina, że Andrzej Młynarczyk grał w kultowym serialu TVP 2 od 2007 roku. Nic więc dziwnego, że przyszła pora na zmiany.

„On chce teraz skupić się na sobie, swoim rozwoju. Gdy grał w serialu wszystko trzeba było podporządkować grafikom nagrań" – dodaje źródło gazety.

„Fakt" ocenia, że Andrzej Młynarczyk chce odpocząć od zgiełku. Właśnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie chce spędzić kilka tygodni.

Czy rzeczywiście Tomek Chodakowski umrze? Tego dowiemy się dopiero po wakacjach. Jeśli informacje „Faktu" okażą się prawdziwe, będzie to kolejne głośne odejście z „M jak miłość" – z serialem jakiś czas temu pożegnały się Małgorzata Kożuchowska i Agnieszka Sienkiewicz. Ostatnio informowaliśmy także o odejściu Olgi Frycz.

SPRAWDŹ SIĘ, CZY WIESZ WSZYSTKO O M JAK MIŁOŚĆ, ROZWIĄŻ QUIZ:

RadioZET.pl/SI/Fakt

Oceń