Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość. Ula zdradzi Janka

05.04.2018 15:30

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Ula (Iga Krefft) pocałuje się z innym! Czy Janek dowie się o zdradzie? Przekonamy się już niebawem.

Ula z M jak miłość fot. Facebook

M jak miłość. Ula zdradzi Janka!

Jak informuje serwis serialowy „Super Expressu", w 1368. odcinku „M jak miłość" Ula (Iga Krefft) będzie całowała się z innym mężczyzną. Bartek (Arkadiusz Smoleński), a więc brat Andrzejka (Tomasz Oświeciński), wpadnie Mostowiakównie w oko. Ale czy na długo?

Żeby tego było, jeszcze tego samego dnia Janek (Tomas Kollarik) postanowi oświadczyć się Uli. Czy niepokorna dziewczyna przyjmie oświadczyny?

Warto przypomnieć, że Ula jest biologiczną córką Bronisława Jakubczyka. Trafiła do domu dziecka, gdyż jej ojcem był alkoholikiem. Hanka i Marek zdecydowali się zaadoptować dziewczynę i jej przyjaciółkę Natalkę. Ula poznała Janka w 1262. odcinku serialu „M jak miłość". To była miłość od pierwszego wejrzenia. Choć ich związek przeżył kilka kryzysów, wszystko wskazywało na to, że Ula i Janek są dla siebie stworzeni. Czy Mostowiakówna przyjmie oświadczyny? Czy zobaczymy Ulę i Janka na ślubnym kobiercu? Przekonamy się już niebawem.

RadioZET.pl/SI

Oceń