Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Morderstwo w „M jak miłość". Kto zabił Maćka? Jest troje podejrzanych!

13.12.2017 09:00

To już pewne! W odcinkach 1338–1339. „M jak miłość" policja odnajdzie ciało Maćka Garlickiego (Kamil Mróz) – chłopaka, który podbił serce Justyny i zamienił jej życie w piekło.

Morderstwo w „M jak miłość". Kto zabił Maćka? Jest troje podejrzanych! fot. Facebook

M jak miłość. Kto zabił Maćka?

Janek (Tomas Kollarik) ustali, że chłopak zdecydował się wrócić do Grabiny, bo kochał Justynę (Olga Kalicka). Przy ciele zmarłego policja znajdzie zdjęcie pięknej nauczycielki.

Sekcja zwłok nie pozostawi żadnych wątpliwości – mężczyzna został zamordowany. Łatwo odgadnąć, że podejrzenia padną na Franka (Piotr Nerlewski), byłego chłopaka Justyny. Na komisariacie zjawi się jednak Mateusz (Krystian Domagała), który przyzna się do zbrodni, by chronić ukochaną nauczycielkę. Chłopak uzna, że jako niepełnoletni trafi najwyżej do zakładu poprawczego, a nie prawdziwego więzienia.

Jak zakończy się ten wątek? Czy policja pozna prawdę o śmierci Maćka Garlickiego? Kto zostanie skazany, a kto będzie cieszył się wolnością? Dowiemy się już niedługo. 1338–1339. odcinki „M jak miłość" już 18 i 19 grudnia 2018. Tradycyjnie po ich emisji widzowie będą mogli zobaczyć kulisy z serialu.

RadioZET.pl/SI

Oceń