Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Magda Gessler ma dość kłamstw na temat "Kuchennych rewolucji"

04.06.2018 15:45

Magda Gessler ma już dość sensacji wokół "Kuchennych rewolucji". Restauratorka w swoim wpisie w mediach społecznościowych skomentowała oskarżenia o to, że program tworzy pod publiczkę.

Magda Gessler fot. Instagram

Magda Gessler i jej program "Kuchenne rewolucje" nieprzerwanie od ośmiu lat i siedemnastu już sezonów wywołują wypieki na oczach widzów. Program, w którym znawczyni kulinariów ratuje podupadające restauracje, stał się prawdziwym hitem i wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nic dziwnego, bo Gessler poza zwykłą pomocą pokazuje fanom rewolucji także ludzkie sprawy i problemy, a także wzbudza silne emocje. Niekiedy zaklnie, innym razem rzuci talerzem. Wszystko to sprawia, że jej osoba (nie tylko program) budzi wielkie zaciekawienie. Niestety, z tego powodu na temat restauratorki pojawiają się sensacyjne artykuły, niekiedy wypaczające rzeczywistość. Jak widać, Magda Gessler ma już tego dość.

Na swoich profilach w mediach społecznościowych zamieściła mocny wpis, w którym krytykuje sensacje wyssane z palca.

Koniec z kłamstwami na temat programu "Kuchenne rewolucje" - grzmi w mediach społecznościowych Magda Gessler. Restauratorka ma już dość nieprawdziwych informacji na temat swojego programu, które co jakiś czas pojawiają się w plotkarskich serwisach. Gwiazda zaznacza, że jej program bije rekordy popularności i pod żadnym pozorem nie jest robiony pod publiczkę. To, co się dzieje na planie, nie jest reżyserowane a talerze lecą wtedy, kiedy trzeba. Pisownia oryginalna:

- DOSC budowania swojej popularnosci, klikalnosci na moim programie!!! Fakty są takie że kuchenne rewolucje to NAJLEPSZY PROGRAM TVN W TYM SEZONIE!!! Pierwsze miejsce w tynku telewizyjnym...Bije talerze kiedy trzeba, NIE POD PUBLIKE!!!! NiE WZYWANo mnie na dywanik.. Za to dano mi piękny wielki bukiet czerwonych róż Niech niektóre portale się OgARNA z tym belkotem!!!!!! Za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji istnieje odpowiedzialność prawna.

Co ważne, restauratorka w mocnym wpisie dziękuje też swoim fanom za to, że śledzą to, co na jej temat pojawia się w mediach.

- PAMIĘTAJCIE ŻE JA MAM OCZY WSZĘDZIE!!! BO MAM CUDOWNYCH FANOW, KTÓRZY ZAWSZE SA ZE Mna.. Dziekuje wam za to - napisała.

RadioZET.pl/SA

Oceń