Magda Gessler ma dość kłamstw na temat "Kuchennych rewolucji"

04.06.2018 15:45

Magda Gessler ma już dość sensacji wokół "Kuchennych rewolucji". Restauratorka w swoim wpisie w mediach społecznościowych skomentowała oskarżenia o to, że program tworzy pod publiczkę.

Magda Gessler fot. Instagram

Magda Gessler i jej program "Kuchenne rewolucje" nieprzerwanie od ośmiu lat i siedemnastu już sezonów wywołują wypieki na oczach widzów. Program, w którym znawczyni kulinariów ratuje podupadające restauracje, stał się prawdziwym hitem i wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nic dziwnego, bo Gessler poza zwykłą pomocą pokazuje fanom rewolucji także ludzkie sprawy i problemy, a także wzbudza silne emocje. Niekiedy zaklnie, innym razem rzuci talerzem. Wszystko to sprawia, że jej osoba (nie tylko program) budzi wielkie zaciekawienie. Niestety, z tego powodu na temat restauratorki pojawiają się sensacyjne artykuły, niekiedy wypaczające rzeczywistość. Jak widać, Magda Gessler ma już tego dość.

Na swoich profilach w mediach społecznościowych zamieściła mocny wpis, w którym krytykuje sensacje wyssane z palca.

Koniec z kłamstwami na temat programu "Kuchenne rewolucje" - grzmi w mediach społecznościowych Magda Gessler. Restauratorka ma już dość nieprawdziwych informacji na temat swojego programu, które co jakiś czas pojawiają się w plotkarskich serwisach. Gwiazda zaznacza, że jej program bije rekordy popularności i pod żadnym pozorem nie jest robiony pod publiczkę. To, co się dzieje na planie, nie jest reżyserowane a talerze lecą wtedy, kiedy trzeba. Pisownia oryginalna:

- DOSC budowania swojej popularnosci, klikalnosci na moim programie!!! Fakty są takie że kuchenne rewolucje to NAJLEPSZY PROGRAM TVN W TYM SEZONIE!!! Pierwsze miejsce w tynku telewizyjnym...Bije talerze kiedy trzeba, NIE POD PUBLIKE!!!! NiE WZYWANo mnie na dywanik.. Za to dano mi piękny wielki bukiet czerwonych róż Niech niektóre portale się OgARNA z tym belkotem!!!!!! Za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji istnieje odpowiedzialność prawna.

Co ważne, restauratorka w mocnym wpisie dziękuje też swoim fanom za to, że śledzą to, co na jej temat pojawia się w mediach.

- PAMIĘTAJCIE ŻE JA MAM OCZY WSZĘDZIE!!! BO MAM CUDOWNYCH FANOW, KTÓRZY ZAWSZE SA ZE Mna.. Dziekuje wam za to - napisała.

RadioZET.pl/SA

Oceń