Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Magda Gessler zdradziła, co naprawdę dzieje się na planie „Kuchennych rewolucji”

24.04.2018 11:29

Magda Gessler zdradziła, co naprawdę dzieje się na planie „Kuchennych rewolucji”.

Magda Gessler fot. Eastnews

Magda Gessler zdradziła, co naprawdę dzieje się na planie „Kuchennych rewolucji”

Magda Gessler zdradziła, jak naprawdę wygląda plan programu „Kuchenne rewolucje”. Restauratorka wyjawiła, że montaż programu skupia się na sensacji, a niektóre istotne elementy są pomijane.

— Rozumiem, że „Kuchenne rewolucje” oglądają się głównie ze względu na ciskane talerze i wywalone garnki, ale tak naprawdę przez większość czasu tam gotuję. Producenci i reżyserzy wycinają z tego pięć sekund i wkładają jako migawkę. Chętnie bym zaprosiła wszystkich niedowiarków na plan, by zobaczyli, ile godzin naprawdę jestem kelnerką i kucharką — powiedziała Magda Gessler w rozmowie z „Super Expressem”.

Pierwszy odcinek „Kuchennych rewolucji” wyemitowano 6 marca 2010 roku. To oznacza, że program prowadzony przez Magdę Gessler ma już 8 lat. Do kulinarnego show zgłaszają się restauratorzy, którzy mają problemy z utrzymaniem lokalu. W każdym odcinku Gessler odwiedza jedną restaurację. W ciągu zaledwie kilku dni uczy właścicieli i pracowników podstaw prowadzenia restauracji. Następnie wprowadza niezbędne zmiany — np. w menu i wystroju lokalu. Po metamorfozie ocenia lokal i daje mu rekomendację.

RadioZET.pl/SI

Oceń