Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Kożuchowska zagra u Patryka Vegi

23.05.2018 12:34

Małgorzata Kożuchowska zagra w nowym filmie Patryka Vegi. Produkcja pojawi się prawdopodobnie wyłącznie na platformie Showmax. Kiedy premiera i o czym będzie opowiadać nowy film Vegi?

Kożuchowska u Vegi fot. Damian Klamka/EAST NEWS

Patryk Vega przygotowuje swój nowy film sensacyjny. Choć projekt nie został jeszcze zatytułowany, to wiadomo, że akcja rozgrywać się będzie we Wrocławiu. Jak informują Wirtualne Media, fabuła produkcji skupia się na makabrycznych zabójstwach dokonywanych przez nieznanego mordercę. Film prawdopodobnie będzie można obejrzeć jedynie na Showmax, choć platforma nie skomentowała tych doniesień.

Małgorzata Kożuchowska w nowym filmie Patryka Vegi

W filmie nie zobaczymy aktorów znanych z wcześniejszych produkcji Vegi – jak Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke czy Agnieszka Dygant. Pojawi się za to m.in. Małgorzata Kożuchowska. Już teraz fani aktorki komentują, że rola u Vegi może być dla niej pewnym przełomem i pozwoli jej zerwać z dotychczasowym aktorskim wizerunkiem i „grzecznymi” rolami.

Sam Vega będzie jednocześnie reżyserem, scenarzystą i producentem filmu. Obok Kożuchowskiej wystąpią też Daria Widawska i Andrzej Grabowski.

Zdjęcia do nowego dzieła ruszyć mają już za kilka tygodni — w połowie czerwca. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Patryk Vega zapowiedział też kolejną część „Pitbulla”. Ukazać się ma ona w listopadzie – uwaga – 2021 roku.

„Pitbull. Królowa chuliganów” - nowy film Vegi

RadioZET.pl/Wirtualne Media/SA

Oceń