Małgosia wróci do „M jak miłość"? Jest nowy wątek

17.05.2017 14:59

Czyżby stało się to, o czym fani „M jak miłość" marzą od lat? Przed bliskimi Tomka bardzo trudny okres – będzie on bowiem walczył o życie. Czy to ściągnie do Polski Małgosię Mostowiak? Tego chcieliby bardzo internauci.

Małgosia wróci do „M jak miłość"? Jest nowy wątek fot. ons.pl

Joanna Koroniewska zdecydowała się odejść z popularnego serialu Dwójki na początku 2013 roku. – Uznałam, że nadszedł czas. Dużo się w moim życiu zmieniło. Trzeba iść do przodu, a ja zawsze lubiłam wyzwania – powiedziała w rozmowie z „Tele Tygodniem".

Scenarzyści nie zamknęli jednak furtki po Małgosi – najmłodsza córka Mostowiaków wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie ślad po niej zaginął. Ponoć związała się z sektą.

Plotki o tym, że Joanna Koroniewska wróci do serialu, pojawiały się już co jakiś czas. Sama zainteresowana zawsze je jednak ucinała. Nie przekonała jej ponoć nawet śmierć Witolda Pyrkosza, który w serialu wcielał się w jej ukochanego ojca – Lucjana Pyrkosza. Czy choroba Tomka zmieni jej decyzję? Nie jesteśmy przekonani, ale nie takie rzeczy oglądaliśmy już w polskich produkcjach.

RadioZET.pl/SI

Oceń