Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgosia wróci do „M jak miłość"? Jest nowy wątek

17.05.2017 14:59

Czyżby stało się to, o czym fani „M jak miłość" marzą od lat? Przed bliskimi Tomka bardzo trudny okres – będzie on bowiem walczył o życie. Czy to ściągnie do Polski Małgosię Mostowiak? Tego chcieliby bardzo internauci.

Małgosia wróci do „M jak miłość"? Jest nowy wątek fot. ons.pl

Joanna Koroniewska zdecydowała się odejść z popularnego serialu Dwójki na początku 2013 roku. – Uznałam, że nadszedł czas. Dużo się w moim życiu zmieniło. Trzeba iść do przodu, a ja zawsze lubiłam wyzwania – powiedziała w rozmowie z „Tele Tygodniem".

Scenarzyści nie zamknęli jednak furtki po Małgosi – najmłodsza córka Mostowiaków wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie ślad po niej zaginął. Ponoć związała się z sektą.

Plotki o tym, że Joanna Koroniewska wróci do serialu, pojawiały się już co jakiś czas. Sama zainteresowana zawsze je jednak ucinała. Nie przekonała jej ponoć nawet śmierć Witolda Pyrkosza, który w serialu wcielał się w jej ukochanego ojca – Lucjana Pyrkosza. Czy choroba Tomka zmieni jej decyzję? Nie jesteśmy przekonani, ale nie takie rzeczy oglądaliśmy już w polskich produkcjach.

RadioZET.pl/SI

Oceń