Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Mam talent”: finał 11. edycji programu. Kto wygrał?

03.12.2018 12:12

„Mam talent” to show, które cieszy się niezmienną popularnością. Mogliśmy obejrzeć finał już jedenastej edycji popularnego programu. Kto zwyciężył tym razem i odebrał główną nagrodę, czyli czek na 300 tysięcy złotych?

„Mam talent”: finał 11. edycji programu. Kto wygrał? fot. Instagram:@mamtalent_tvn

„Mam talent” to niezwykle popularne telewizyjne show, w którym rywalizują osoby prezentujące różnorodne, często zabawne lub oryginalne zdolności. Program niezmiennie przyciąga przed telewizory wielu widzów, którzy z entuzjazmem śledzą występy uczestników. Pierwszy odcinek polskiej edycji pojawił się 13 września 2008 roku, a główną nagrodą było 100 tysięcy euro. Obecnie widzowie mogli oglądać już jedenastą edycję, w której można było wygrać 300 tysięcy złotych. Za nami finałowy odcinek. Kto okazał się najbardziej utalentowany?

Finał 11. edycji „Mam talent”

W ostatnim odcinku jedenastej edycji zmierzyło się 10 finalistów. Jako pierwszy zaprezentował się tancerz i akrobata Wiktor Dąbrowski. Następnie ewolucje na drążku pionowym pokazała Alicja Juruk. Oba występy zrobiły na jurorach duże wrażenie. Maria Kochańska wzruszyła Agnieszkę Chylińską grą na hangdrumie, natomiast Małgorzata Foremniak była pod wrażeniem występu wokalnego Ariny Gabrielyan. 

Bardzo ciekawym elementem finału był występ tańca na wózkach inwalidzkich w wykonaniu Kasi i Marka. Z kolei piosenka, którą zaśpiewał Igor Konieczny, skojarzyła się jurorom z dokonaniami Dawida Podsiadło. Według ekspertów nieco zawiódł iluzjonista Bartosz Lewandowski. Natomiast akrobacje Patryka Niekłania były oklaskiwane na stojąco. Wydawało się, że Patryk jest kandydatem do zwycięstwa. 

Finał Mam talent fot. Instagram:@mamtalent_tvn

Kto zwyciężył w „Mam talent”?

Dwa ostatnie występy to wokalny popis 12-letniej Emilii Nowak oraz pokaz umiejętności akrobatycznych i tanecznych duetu Duo Destiny. O tych ostatnich mówiło się, że są „perłą tej edycji”. Duet udowodnił, że nie była to przesadzona opinia. Występ zauroczył wszystkich jurorów. 

– To była po prostu doskonałość, to była perfekcja. Świetnie zatańczone, doskonała emocja, interpretacja. Absolutnie najlepszy występ dzisiaj – ocenił Augustin Egurrola.

O tym, kto zwycięży, decydowali jednak widzowie. Okazało się jednak, że większość była tego samego zdania co jurorzy. Zwycięzcami jedenastej edycji „Mam talent” zostało więc Duo Destiny. Z pewnością będziemy bacznie śledzić rozwój ich kariery.

Zwycięzy Mam talent fot. Instagram:@mamtalent_tvn

RadioZET.pl/MF

Oceń