Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Marcin Dorociński zagra w amerykańskim serialu Netflixa „The Queen’s Gambit”

18.09.2019 13:35

Marcin Dorociński może pochwalić się nie lada sukcesem. 46-letni aktor dołączył do amerykańskiego serialu Netflixa „The Queen’s Gambit”. Kogo zagra Marcin Dorociński?

Marcin Dorociński fot. Tricolors/ East News

Marcin Dorociński zagra w amerykańskim serialu Netflixa

Marcin Dorociński idzie jak burza. Aktor dołączył właśnie do obsady amerykańskiego miniserialu Netflixa „The Queen’s Gambit”. Informacja pojawiła się na profilach społecznościowych Marcina Dorocińskiego.

Już możemy oficjalnie! Z największą radością dzielimy się z Wami wspaniałą nowiną! Marcin Dorociński dołączył do obsady „The Queen’s Gambit”, limitowanego serialu dla amerykańskiego Netflix – czytamy w sieci.

 „The Queen’s Gambit”. Kogo zagra polski aktor?

Za reżyserię odpowiedzialny jest Scott Frank, autor scenariuszy do m.in. „Wolverine” i „Logana”. W roli głównej zobaczymy m.in. Anję Taylor-Joy jako Beth Harmon. Marcin Dorociński zagra Borgova, który jest geniuszem szachowym i największym przeciwnikiem głównej bohaterki.

Amerykański serial „The Queen’s Gambit”, w którym zagra Marcin Dorociński, osadzony jest w czasach zimnej wojny. To historia osieroconej dziewczyny, która zmaga się z nałogiem, próbując zostać najlepszą szachistką świata. Serial powstanie na motywach powieści Waltera Tevisa.

Zagłosuj

Lubisz oglądać filmy?

RadioZEt.pl/SW

Oceń