Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„MasterChef” półfinał: Kto przeszedł dalej? Kiedy finał?

03.12.2018 14:51

Aktualnie śledzimy już siódmą edycję kulinarnego show „MasterChef”. W półfinałowym odcinku zmierzyła się czwórka najlepszych kucharzy. Kto tuż przed finałem musiał pożegnać się z programem?

„MasterChef” półfinał: Kto przeszedł dalej? Kiedy finał? fot. Instagram:@masterchef_tvn

Aktualnie widzowie emocjonują się starciami uzdolnionych kucharzy już w siódmej edycji kulinarnego show „MasterChef”. Program po raz pierwszy pojawił się w polskiej telewizji we wrześniu 2012 roku i niezmiennie przyciąga przed ekrany rzesze widzów. Jury w składzie: Anna Starmach, Magda Gessler i Michel Moran, stara się wybrać spośród uczestników prawdziwe kulinarne talenty. W niedzielę, 2 listopada, po trzynastu tygodniach zmagań dowiedzieliśmy się, kto weźmie udział w finale. 

ZOBACZ TAKŻE: Casting do "MasterChef Junior": gdzie się zgłaszać?

MasterChef fot. Instagram:@masterchef_tvn

Kto wystąpi w finale „MasterChef”? 

Półfinałowy odcinek odbył się w Singapurze. W rozgrywce pozostała jedynie czwórka uczestników, emocji więc nie brakowało. Ktoś musiał pożegnać się z programem tuż przed finałem. Tematem przewodnim były dania z krabów, charakterystyczne dla lokalnej kuchni. Uczestnicy wzięli lekcję ich przyrządzania w jednej z restauracji nagrodzonych prestiżową gwiazdką Michelina. Następnie zmierzyli się z kuchnią słynnego kucharza Jasona Tana. Gwiazda wraz z jurorami podejmowała decyzję, kto poradził sobie najlepiej. 

W półfinale udział wzięli: Ola Nguyen, Martyna Chromacka, Mateusz Krojenka oraz Laurentiu Zediu, czyli popularny „Lorek”. Zdaniem jury najgorzej z kulinarnym wyzwaniem poradził sobie Mateusz i to on pożegnał się z programem tuż przed wielkim finałem. 

– Ty się bałeś tych krabów. To nie jest to, co Mateusz kocha – podsumowała jego danie Magda Gessler. 

W ostatecznej walce o 100 tysięcy złotych oraz kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej finałowa trójka zmierzy się w niedzielę, 9 grudnia, o godzinie 20.00.

ZOBACZ TAKŻE: Ile na swoich programach zarabia Magda Gessler?

MasterChef 2018 fot. Instagram:@masterchef_tvn

RadioZET.pl/MF

Oceń
Tagi