Michał Żebrowski wraz z żoną nowymi gwiazdami Youtube?

26.06.2018 12:48

Michał Żebrowski to aktor znany z desek teatrów oraz świetnych ról filmowych i telewizyjnych. Teraz, wraz z żoną, postanowił wkroczyć także do sieci. Czy również w tym medium zdobędzie przychylność fanów?

Michał Żebrowski wraz z żoną nowymi gwiazdami Youtube? fot. East News

Michał Żebrowski to aktor niezwykle utalentowany i niezmiennie bardzo popularny. Ma za sobą wiele docenianych przez widzów i krytyków ról zarówno filmowych, teatralnych, jak i serialowych. Możemy oglądać go między innymi w roli Andrzeja Falkowicza w „Na dobre i na złe”.

Aktor przez długi czas dbał o prywatność swojego małżeństwa, niewiele o nim wspominał, a jego żona Ola nie udzielała mediom wywiadów. Jednak obecnie sprawy mają się zupełnie inaczej i małżonkowie postanowili spróbować swoich sił również na ekranach komputerów i smartfonów, zakładając kanał na Youtube.

Relacje z życia

Choć kanał został założony przez Olę, małżonkowie występują w opublikowanym filmie razem i wydają się doskonale bawić, a Żebrowski bryluje swoją osobą od pierwszej minuty. Zresztą zarówno poczucie humoru aktora, jak i jego drugiej połówki internauci mogli już docenić, obserwując niektóre z umieszczanych na Instagramie Oli zdjęć i krótkich filmików komentujących ich wspólne życie. Teraz zdecydowali się połączyć siły.

Pierwszy film pary to luźna relacja z odwiedzin w programie „Dzień Dobry TVN”, okraszona wieloma dowcipnymi komentarzami i scenkami sytuacyjnymi. Żebrowski pyta między innymi żonę, czy widziała, jak podczas wywiadu wspierał ją miłosnymi spojrzeniami, co ona oczywiście neguje. Film spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem fanów. Podkreślają oni między innymi, że aktor i jego żona pokazali ludzką twarz celebrytów i zachowują się bardzo naturalnie. W ciągu dwóch dni nagranie Żebrowskich zostało odtworzone ponad 24 tysiące razy. Wszystko wskazuje więc na to, że nie będzie to ostatnie słowo małżeństwa na tym kanale.

Oceń