Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Milionerzy. To najlepszy zawodnik od dawna! Wygra DZIŚ milion?

27.09.2017 12:17

Wojciech Zaręba idzie w „Milionerach" jak burza. Czy uda mu się wygrać milion?

Milionerzy. To najlepszy zawodnik od dawna! Wygra DZIŚ milion?

Takich zawodników bardzo lubimy. Wojciech Zaręba wykazał się inteligencją, świetnym kojarzeniem faktów i odwagą. Zaręba pracuje jako aplikant adwokacki w kancelarii prawnej, ale prawo nie jest jego jedyną pasją.

Zrzut ekranu 2017-09-27 o 12.05.24

Co prawda Wojciech użył pierwszego koła ratunkowego (pytanie do publiczności) już na drugim pytaniu (za tysiąc złotych), lecz później szedł jak burza. Pytanie, które zmusiło go do wzięcia koła ratunkowego, dotyczyło przysłowia. Wojciech musiał dokończyć przysłowie: „Kto nie słucha ojca, matki, będzie...".

Poprawną odpowiedzią było: „słuchał psiej skóry". Na szczęście dzięki wsparciu publiczności Wojciechowi udało się zaznaczyć właściwą odpowiedź.

W tej chwili ma 75 tysięcy złotych i dwa koła ratunkowe. Czy uda mu się zdobyć milion? Przekonamy się już wieczorem. Nowy odcinek „Milionerów" już w środę o godzinie 20:55 w TVN.

W nowej edycji jako pierwsza pół miliona złotych wygrała Sonia Ciuk. W odcinku specjalnym Kinga Rusin i Piotr Kraśko również wygrali pół miliona złotych, które przekazali na cel charytatywny.

RadioZET.pl/SI

Oceń