Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Milionerzy: na TYM pytaniu uczestnik stracił wszystkie koła

07.04.2017 08:43

„Milionerzy" nie zwalniają tempa. Tym razem uczestnik musiał zmierzyć się z pytaniem, które okazało się dla niego tak trudne, że stracił na nim wszystkie trzy koła. 

Milionerzy: na TYM pytaniu uczestnik stracił wszystkie koła fot. Twitter

Milionerzy: stracił trzy koła na jednym pytaniu

W ostatnim odcinku „Milionerów" ogromną trudność sprawiło zawodnikowi pytanie za 40 tysięcy złotych. „Gdzie leżą Grójec, Puławy, Puńsk i Rypin?" – zapytał uczestnika Hubert Urbański, który nie wiedział jeszcze, że za chwilę uczestnik wykorzysta na nie wszystkie trzy koła.

Zagłosuj

Gdzie znajdują się Grójec, Puławy, Puńsk i Rypin?

Mężczyzna miał do wyboru klasycznie cztery odpowiedzi. Tylko jedna z nich wskazywała na Polskę – „na Dolnym Śląsku". Inne trzy to – „wokół Władywostoku", „na Marsie" i „w Australii".

Mogła mieć 250 tysięcy, ale nie posłuchała mamy

Zawodnik był zaskoczony pytaniem. Najpierw zdecydował się poprosić publiczność o podpowiedź, później zadzwonił do przyjaciela, a następnie zdecydował się wziąć ostatnie koło – pół na pół. Gdyby gracz od razu zaufał publiczności, która sugerowała, że miejsca te znajdują się na Marsie, oszczędziłby dwa koła. Ale niestety – w głowie namieszała mu „podpowiedź" przyjaciela, który choć nie był pewny, skłaniał się do odpowiedzi „na Dolnym Śląsku". Na szczęście po wykorzystaniu trzeciego koła wszystko było już jasne –  Grójec, Puławy, Puńsk i Rypin to kratery znajdujące się na Marsie.

Zagłosuj

Znałbyś/znałabyś poprawną odpowiedź na to pytanie?

Na szczęście gracz miał później więcej szczęścia. Udało mu się ostatecznie wygrać 125 tysięcy. Na pytanie o 250 tysięcy także znał odpowiedź, ale nie zdecydował się zaryzykować. 

RadioZET.pl/SI

Oceń