Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Milionerzy: pytanie o psa, do którego nadano przesyłkę z marihuaną

23.02.2018 11:21

W ostatnim odcinku turnieju „Milionerzy” Tomasz Majchrzak miał szansę na wygranie miliona złotych. Trafił na oryginalne pytanie o psa, do którego przyszła paczka z marihuaną.

Milionerzy fot. screen

W „Milionerach” 22.02.2018 do walki o wielkie pieniądze stanęła kolejna szóstka zawodników. Pierwszą rundę eliminacyjną wygrał Tomasz Majchrzak z Poznania. Gracz najszybciej uszeregował w kolejności chronologicznej podane wydarzenia i w ten sposób zakwalifikował się do gry o milion złotych.

Dwa pierwsze pytania przeszedł bez większych problemów. Jednak w trzecim miał poważne wątpliwości.

Pytanie brzmiało: „Który psi pupil był w 2012 roku adresatem paczki z USA z 60 gramami marihuany?”. Gracz miał do wyboru cztery odpowiedzi:

A: Max Senyszyn; B: Saba Dorn; C: Ramona Sipowicz i D: Heca Komorowska.

1

Pan Tomasz z początku przejął się tym pytaniem i analizując możliwe odpowiedzi, był coraz mniej pewien. Wreszcie postanowił skorzystać z koła ratunkowego, jednak po ponownym namyśle z tego zrezygnował. Jak stwierdził, sprawa psa kojarzy mu się ze znaną piosenkarką, jednak nie pasowało mu nazwisko. Mimo wszystko skłaniał się ku odpowiedzi C. Po chwili postawił na wariant Ramona Sipowicz. I był to właściwy wybór.

Zagłosuj

Odpowiedziałbyś poprawnie na pytanie o Ramonę Sipowicz?

Chodziło o wokalistkę Korę Jackowską. Jej mężem jest Kamil Sipowicz — stąd tak brzmiąca odpowiedź.

„Tak zaadresowano paczkę dla suczki Kory Jackowskiej. Sprawę umorzono, bo nie udało się ustalić nadawcy” — wyjaśnił potem Hubert Urbański.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi