Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Milionerzy: zgłoszenia - jak się zgłosić i zagrać o milion złotych?

21.11.2017 15:24

Jak zgłosić się do Milionerów? Zgłoszenia do nowej edycji programu są tylko pierwszym etapem w drodze do walki o milion złotych. Osób chętnych do udziału w turnieju jest jednak bardzo wiele. Sprawdzamy, jak poprawnie dokonać zgłoszenia do programu.

Milionerzy zgłoszenia jak się zgłosić fot. screen

Zgłoszenia do Milionerów są wstępnym etapem, jaki trzeba przejść, by móc zakwalifikować się do udziału w teleturnieju i zawalczyć o milion złotych. Jak dokonać zgłoszenia? Każdy, kto chce spróbować swoich sił w programie musi zgłosić się za pośrednictwem strony internetowej teleturnieju. Czeka tam obszerny kwestionariusz osobowy, który należy uzupełnić, a następnie czekać na kontakt organizatorów.

Kto może zgłosić się do "Milionerów"?

Do programu zgłosić się może W Konkursie może "osoba fizyczna, która ukończyła 18 rok życia, ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz spełnia wszystkie postanowienia i warunki wynikające z Regulaminu".

Jak wskazuje regulamin, "aby wziąć udział w Konkursie, należy: a) zapoznać się z Regulaminem, b) spełniać kryteria przewidziane w Regulaminie, c) prawidłowo uzupełnić i przesłać do Organizatora Kwestionariusz Osobowy i Formularz Zgłoszeniowy dostępne w Internecie, d) wziąć udział w rozmowie telefonicznej z przedstawicielem Organizatora, przez Skype’a, inne komunikatory lub osobiście".

Spośród wszystkich Uczestników, którzy nadesłali prawidłowo uzupełniony Formularz Zgłoszeniowy i Kwestionariusz Osobowy, Komisja Castingowa wybierze co najmniej 600 Uczestników, którzy wezmą udział w Etapie II Konkursu - czyli castingach.

"Milionerzy" to znany teleturniej wywodzący się z Wielkiej Brytanii, który zyskał ogromną popularność w ponad 100 krajach na całym świecie - także w Polsce.  Wyemitowano u nas łącznie 688 odcinków. Każdy z nich gromadził niemal 3 miliony widzów.

"Milionerzy" - zgłoszenia: kwestionariusz osobowy

Kwestionariusz osobowy, regulamin oraz wszystkie informacje o udziale w "Milionerach" dostępne są na oficjalnej stronie internetowej programu: Milionerzy.pl.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi