Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Milionerzy. Nie posłuchała męża i straciła fortunę

10.05.2018 11:58

„Milionerzy”. Uczestniczka brytyjskiej edycji programu nie posłuchała podpowiedzi męża i straciła naprawdę ogromne pieniądze. Jak do tego doszło?

milionerzy fot. What's on TV

Milionerzy. Nie posłuchała męża i straciła fortunę

Lynn z Cambridge musiała zmierzyć się z pytaniem dotyczącym polityki. Prowadzący teleturniej poprosił ją o podanie nazwiska polityka, który poprzedzał obecnego ministra spraw zagranicznych rządu Wielkiej Brytanii – Borisa Johnsona. Pytanie było naprawdę trudne, nic dziwnego, że producenci programu wycenili je na 64 tysiące funtów (to druga gwarantowana suma w brytyjskiej wersji teleturnieju).

Lynn wykorzystała najpierw koło ratunkowe, którym jest pytanie do prowadzącego (w brytyjskiej edycji jest taka możliwość). Niestety Jeremy Clarkson nie znał odpowiedzi na to pytanie, wtedy zawodniczka zdecydowała się sięgnąć po kolejne koło ratunkowe – telefon do przyjaciela, którym był jej mąż. Mężczyzna zasugerował żonie jedną z odpowiedzi (wiedział, że przed Johnsonem ministrem spraw zagranicznych był Phillip Hammond). Ta jednak nie była przekonana i poprosiła o zaznaczenie innej opcji. Okazało się jednak, że mąż miał rację i kobieta straciła 31 tysięcy funtów. Ze studia wyszła więc jedynie z gwarantowanym tysiącem. Lynn nie mogła sobie poradzić z porażką i wprost stwierdziła, że mąż ją zabije. Wtedy Clarkson zasugerował, by lepiej spędziła noc poza domem.

RadioZET.pl/SI

Oceń