Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Milionerzy. Nowe pytanie za 250 tysięcy złotych

08.03.2018 10:27

Milionerzy – zawodniczka usłyszała pytanie za 250 tysięcy. Była przekonana, że zna odpowiedź. Zaryzykowała i... źle na tym wyszła! A szkoda...

Milionerzy fot. Player.pl

Milionerzy. Pytanie za 250 tysięcy złotych

Milionerzy – kolejny odcinek za nami. Sympatyczna Agnieszka przez cały odcinek szła jak burza. Poradziła sobie m.in. z pytaniem o małe ptysie (profiterolki), kolor szaty liturgicznej księdza podczas wielkiego postu (fioletowy), dowcipne dwuwiersze Wisławy Szymborskiej („Od wina wszędzie łysina"). Wydawało się, że milion jest naprawdę blisko, zwłaszcza że gdy usłyszała pytanie o 250 tysięcy złotych, była przekonana, że zna odpowiedź.

Pytanie brzmiało:

Po czesku laska nebeska, po polsku. Prawidłowa odpowiedź to:
A. ładna dziewczyna
B. chabrowy kijek
C. łaska boska
D. miłość nie z tej ziemi

Agnieszka była przekonana, że prawidłową odpowiedzią jest A – i właśnie ją szybko zaznaczyła. Niestety poprawna odpowiedź to D, czyli miłość nie z tej ziemi. Zła odpowiedź kosztowała Agnieszkę sporo pieniędzy oraz stratę szansy dalszej walki o milion złotych. Ostatecznie opuściła studia z gwarantowaną sumą 40 tysięcy złotych.

Przypomnijmy, że jedyną osobą, której udało się wygrać milion w polskiej wersji programu, jest Krzysztof Wójcik, który swoje pytanie za milion usłyszał w 2010 roku.

RadioZET.pl/SI

Oceń