Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Milionerzy. Ma pół miliona i koło ratunkowe! Wygra?!

13.10.2017 09:45

Właśnie dla takich występów warto oglądać programy rozrywkowe! Remigiusz doszedł w „Milionerach" do pół miliona złotych. Niedługo usłyszy pytanie za milion!

Milionerzy. Ma pół miliona i koło ratunkowe! Wygra?! fot. TVN

Remigiusz przez cały odcinek programu szedł jak burza. Trochę szczęścia, doskonała dedukcja i przede wszystkim ogromna wiedza doprowadziły go do pytania za 250 tysięcy złotych. Brzmiało ono: Kto przyrządza „Łazanki takie polskie, że nawet Beata Szydło uspokoi się". A. Food Emperor B. Magda Gessler C. Pascal Brodnicki D. Jamie Oliver. Remigiusz wskazał właściwą odpowiedź A.

Pytanie za pół miliona złotych brzmiało: W 1971 roku psycholog Philip Zimbardo przeprowadził eksperyment symulujący: A. życie rozbitków na wyspie życie B. w więzieniu C. przebywanie w kosmosie D. odbijanie zakładników. Zawodnik poradził sobie z nm śpiewająco i wskazał poprawną odpowiedź – B.

W następnym odcinku „Milionerów" usłyszy więc pytanie za milion – co więcej ma do dyspozycji jeszcze jedno koło ratunkowe: pytanie do publiczności. Może więc w poniedziałek poznamy kolejnego milionera?

RadioZET.pl/SI

Oceń