Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Milionerzy. Widzowie źli na TVN przez to pytanie

20.04.2017 10:47

W niemal każdym odcinku „Milionerów" pojawiają się pytania o politykę, a także o prywatne życie polityków. Nie wszystkim widzom się to podoba.

Milionerzy. Widzowie źli na TVN przez to pytanie fot. Twitter

Choć niektórzy byli sceptyczni co do pomysłu wskrzeszenia kultowych „Milionerów", okazało się, że pomysł wypalił. Program prowadzony ponownie przez Huberta Urbańskiego, który z anielskim spokojem pyta uczestników, czy „aby na pewno", „zaznaczyć definitywnie?" itp., okazał się absolutnym hitem najnowszej ramówki stacji TVN. 

Wyniki oglądalności pokazują, że ludzie chętnie oglądają program i że nowi „Milionerzy" wygrywają z konkurencją teleturniejów innych stacji. O tym, że program cieszy się też dużą popularnością, świadczyć może też to, że niemal po każdym odcinku w internecie nawiązuje się dyskusja na temat trudności pytań, konkretnych uczestników i wszystkiego, co dzieje się wokół programu.

Nie wszystkie opinie są jednak pozytywne. Duża część internautów twierdzi, że poziom pytań znacznie odbiega od tego, co mogliśmy oglądać kilka lat temu. Pytania o show-biznes, gwiazdy stacji TVN, a przede wszystkim o polityków wywołują sporo kontrowersji. Nie inaczej było tym razem. W ostatnim odcinku Rafał z Gdańska na etapie gry o 2 tysiące złotych musiał odpowiedzieć na pytanie dotyczące jednej z wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego.

W sieci zawrzało – część widzów uważa, że teleturnieje to programy, gdzie nie nie ma miejsca na politykę.

RadioZET.pl/SI

Oceń