Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Miss Polski 2018: finalistki. Oto wszystkie kandydatki. Która najpiękniejsza? [GALERIA]

04.12.2018 14:22

Finał konkursu Miss Polski 2018 już 9 grudnia. Na uroczystej gali zaprezentuje się 28 uczestniczek. Wszystkie kandydatki do tytułu Miss Polski 2018 prezentujemy poniżej. Która z nich ma największe szanse na zwycięstwo?

Miss Polski 2018 finalistki fot. Materiały prasowe

Miss Polski 2018: FINALISTKI. Zobacz je wszystkie

Miss Polski 2018: szczegóły wydarzenia

Konkurs Miss Polski 2018 będzie dwudziestą dziewiątą już edycją tego wydarzenia. Przed finałem kandydatki spotkały się na zgrupowaniu, w trakcie którego odbywały się sesje zdjęciowe oraz realizowane były telewizyjne wizytówki. Potem również, na kolejnym spotkaniu, wzięły udział w oficjalnej sesji zdjęciowej.

Podczas finałowej gali, która odbędzie się 9 grudnia w Krynicy-Zdroju, pretendentki do tytułu najpiękniejszej Polki zaprezentują się w sześciu pokazach – m.in. w strojach kąpielowych, w sukniach ślubnych i wieczorowych. Kandydatki oceniać będzie jury, w składzie którego znajdą się m.in. Miss Polski 2017 Kamila Świerc oraz projektanci – Viola Piekut i Tomasz Olejniczak.

Galę uświetnią swoim występem znani artyści: Margaret, Filip Lato, Mateusz Łopaciuk, Mateusz Ziółko oraz zespół Electric Girls i Riya Sokół. Wydarzenie poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock. Transmisja z finału Miss Polski 2018 dostępna będzie na antenie Polsatu punktualnie o 20.05.

RadioZET/SA

Oceń