Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

My Słowianie w greckiej edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

10.05.2017 16:01

"My Słowianie", czyli wielki hit Cleo i Donatana, pojawił się właśnie w sieci w zaskakującej wersji. Filmik, który krąży w internecie, pochodzi z greckiej wersji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 33-letni grecki wokalista Isaias Matiaba przebrał się za Cleo i w otoczeniu "Słowianek" zaśpiewał znaną nam piosenkę. Co na to twórcy utworu?

My Słowianie w greckim TTBZ fot. screen YouTube

Piosenka "My Słowianie" Cleo i Donatana była kilka lat temu w Polsce prawdziwym hitem. Pewną sławę zyskała także za granicą - za sprawą udziału wspomnianego duetu w konkursie Eurowizji. Teraz utwór w polskich mediach ma szansę zaistnieć na nowo, ale to już przez program Twoja Twarz Brzmi Znajomo - a dokładnie mówiąc grecką wersję tego formatu. W ostatnim odcinku programu 33-letni wokalista Isaias Matiaba wylosował polską piosenkę i ku uciesze wszystkich zaprezentował ją w show. Jak to wyglądało? Nie trzeba oglądać filmiku, by wiedzieć, że musiało być śmiesznie - zwłaszcza, że wokalista z początku starał się śpiewać po polsku.

Występ wśród polskich internautów wywołał spore zaskoczenie, ale to nie dziwi, kiedy na scenie zamiast Cleo pojawia się postawny Grek przebrany za kobietę w otoczeniu "Słowianek". Wszyscy w strojach stylizowanych na te, które znamy z występów Cleo, tańczą i śpiewają popularną polską piosenkę. Zobaczcie ten filmik poniżej.

"My Słowianie" w greckim Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Trzeba przyznać, że Isaias Matiaba śpiewając "My Słowianie" po polsku wcale nie musiał udawać Greka. Ciekawe, jak ten filmik skomentowałaby ta prawdziwa Cleo.

RadioZET.pl/SA

Oceń