Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michał z „Na Wspólnej” umrze? Czeka go poważna operacja

23.08.2019 15:11

Michał Brzozowski grany przez Roberta Kudelskiego jest jedną z najpopularniejszych postaci serialu „Na Wspólnej”. Niestety, według medialnych doniesień bohatera czeka ciężka operacja, której może nie przeżyć. Czy serialowy Michał umrze?

Michał z „Na Wspólnej” umrze? Czeka go poważna operacja fot. Justyna ROJEK/East News

Na Wspólnej” to jeden z najpopularniejszych seriali obyczajowych emitowanych przez stację TVN. Widzowie z uwagą śledzą losy ulubionych bohaterów już od 16 lat. Jest to między innymi zasługą ciekawie napisanych i odegranych postaci, z którymi fani przez lata związali się emocjonalnie. Jedną z nich bez wątpienia jest Michał Brzozowski, w którego wciela się Robert Kudelski. Wielbiciele postaci Michała mają jednak powody do obaw. Według informacji „Super Expressu” bohatera czeka poważna operacja i nie wiadomo, czy uda mu się przeżyć.

Anna Kerth z "Na Wspólnej" urodziła. Gwiazda pochwaliła się uroczym zdjęciem. Zdradziła też płeć

Na Wspólnej: Michał umrze na stole operacyjnym?

Michał z „Na Wspólnej” borykał się już z poważnymi problemami zdrowotnymi. Miał problemy z sercem i przeszedł rozległy zawał, udało mu się jednak powrócić do zdrowia. Niestety, według medialnych doniesień, postać graną przez Roberta Kudelskiego czeka powrót do szpitala. Po tragicznej śmierci Kingi (w tej roli Ilona Wrońska) stan Michała znacznie się pogorszy i będzie musiał przejść poważną operację serca. Operację, która może zakończyć się jego śmiercią. Napisał o tym na Facebooku sam Kudelski. 

Co słychać, pyta Facebook. Golić się trza pod operację serca w „Na Wspólnej”. Taka robota – czytamy w poście aktora.

Jak dotąd nie pojawiły się informacje o uśmierceniu postaci Michała. Podobnie jak wielu widzów mamy nadzieję, że Robert Kudelski nie zniknie z serialu.

RadioZET.pl/MF

Oceń