Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Na Wspólnej. Laura Breszka odchodzi z serialu

11.04.2018 09:03

„Na Wspólnej” — kolejne zmiany w produkcji TVN. Tym razem z serialu odchodzi Laura Breszka, czyli Natalia. Skąd ta decyzja?

Na Wspólnej fot. Na Wspólnej

Na Wspólnej. Laura Breszka odchodzi z serialu

Laura Breszka odchodzi z „Na Wspólnej”. Scenarzyści nie zdecydowali się na przedłużenie wątku kochanki Marka Zimińskiego (Grzegorz Gzyl).

— Mój ostatni dzień w „Na Wspólnej” — podpisała Breszka fotografię zamieszczoną w mediach społecznościowych, na której pozuje razem z Grzegorzem Gzylem i Anną Kerth, aktorami „Na Wspólnej”.

Fani serialu nie polubili Natalii. Mieli jej za złe to, że rozbiła małżeństwo Marka. Jeśli wierzyć doniesieniom portali poświęconych serialom, producenci zdecydowali się na ten krok z powodu nacisków widzów.

Laura Breszka fot. Laura Breszka

„Początkowo scenarzyści przewidywali, że Natalia zostanie w życiu Marka na stałe. Jednak po tym, jak go uwiodła i zaszła z nim w ciążę, rozbijając małżeństwo Danusi, fani serialu zaczęli się domagać, by zniknęła z ekranu. Po krótkim namyśle scenarzyści postanowili posłuchać tych sugestii i po porodzie okaże się, że nie jest to dziecko Ziemińskiego, a Natalia będzie musiała odejść na zawsze” — czytamy w „Fakcie”.

RadioZET.pl/SI

Oceń