Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Samobójstwo w „Na Wspólnej"

15.01.2018 14:16

Najnowsze odcinki „Na Wspólnej" będą wyjątkowo dramatyczne. Jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych bohaterów produkcji będzie próbował popełnić samobójstwo.

Samobójstwo w „Na Wspólnej" fot. TVN

Na Wspólnej. Michał będzie chciał popełnić samobójstwo

Jak informuje „Świat Seriali”, Michał dowie się, że jego guz jest złośliwy. Diagnoza, którą usłyszy, doprowadzi go do myśli samobójczych. Okaże się bowiem, że Michałowi zostało jedynie pół roku życia. Brzozowski podczas spotkania z Marcinem wyzna mu, że planuje się zabić. Poprosi przyjaciela, by ten pomógł mu pożegnać się ze światem.

Wcześniej Michał spisze testament i pożegna się z Kiną oraz najbliższymi. Czy scenarzyści rzeczywiście zdecydują się uśmiercić go w ten sposób, a może Brzozowski umrze jednak śmiercią naturalną? Czas pokaże. Wiadomo jedynie – na telewidzów czeka wiele emocji.

Przypomnijmy, pierwszy odcinek „Na Wspólnej" został wyemitowany 15 lat temu, czyli 23 stycznia 2003 roku. Wtedy też poznaliśmy grupę przyjaciół, która wychowała się razem w domu dziecka pod opieką Marii i Włodka Ziębów. Informacja o tragicznej śmieci Wiktora Brzozowskiego na zawsze zmieniła życie mieszkańców ulicy Wspólnej w Warszawie.

All-ONS_1521038-Robert_Kudelski

RadioZET.pl/SI

Oceń