Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Naga scena w „Koronie królów”. Kochanka Kazimierza Wielkiego odsłania ciało

08.02.2018 16:02

Kolejne odważne sceny w „Koronie królów”. Paulina Lasota grająca kochankę Kazimierza Wielkiego pokazała się całkiem nago.

Korona królów Cudka fot. screen YouTube

To nie pierwsza rozbierana scena w serialu „Korona królów”. Wcześniej, w jednym z pierwszych odcinków, zobaczyliśmy erotyczne sceny z udziałem króla Kazimierza (Mateusz Król) i Anny (Marta Bryła). Widok ten nie tylko był dla wielu widzów zaskoczeniem, ale przede wszystkim wywołał powszechne rozbawienie w sieci m.in. ze względu na infantylne dialogi. Tym razem jednak rozbierana scena w „Koronie królów” sama w sobie miała chyba być zabawna.

Tym razem były to figle Cudki Niemierzowej w kąpieli. Bohaterka grana przez Paulinę Lasotę kąpie się w balii i przy okazji chlapie wodą na swoje służące. Cudka najpierw odsłania pierś, potem wstaje, ukazując gołe pośladki. Potem chlapie pomocnicę i wciąga ją do balii. Wszystkiemu z boku przygląda się Anna. Zabawę i śmiechy przerywa król, który staje w drzwiach.

Na komentarze widzów nie trzeba było czekać. Jednym się podobało, inni twierdzą, że „gdy produkt słaby trzeba pokazać cycki”.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi