Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Norbi o odejściu Roberta Janowskiego. „Nie ja go zwolniłem”

29.08.2018 12:40

Informacja o tym, że Norbi zastąpi Roberta Janowskiego w roli prowadzącego „Jaka to melodia?”, podzieliła fanów programu. Część nie widzi piosenkarza w nowej roli. On sam w wywiadzie opowiedział o castingu oraz o tym, co myśli o swoim poprzedniku.

Norbi o odejściu Roberta Janowskiego. „Nie ja go zwolniłem” fot. Instagram:@wideoportal

Zapowiadane od dawna zmiany w programie „Jaka to melodia?” będziemy mogli już niedługo obejrzeć na ekranie. Bez wątpienia najbardziej zaszokował fanów fakt odejścia z roli prowadzącego Roberta Janowskiego, który spędził na planie formatu 21 lat. Bardzo głośny był również temat jego następcy lub następczyni. Spekulowało się między innymi na temat męża Barbary Kurdej-Szatan. Ostatecznie jednak show w nowej odsłonie poprowadzi Norbi.

Norbi nie boi się zastąpić Roberta Janowskiego

Oczywiście po ogłoszeniu nowego prowadzącego rozgorzały dyskusje na temat zasadności wyboru piosenkarza. Zwolennicy jego kandydatury starli się w sieci z wielbicielami talentu Roberta Janowskiego. Sam Norbi jednak wydaje się spokojny i przygotowany do nowego zawodowego wyzwania. W wywiadzie dla kanału Wideoportal opowiedział o castingu do programu i ustosunkował się do zajęcia roli poprzedniego prowadzącego.

– Jest miło, jest sympatycznie. Nie myślałem, że tak to pójdzie.

– Robert był świetny, robił to tyle lat. Ale za chwilę pomyślałem: „ale zaraz, czemu nie?”

– Ktoś albo mnie lubi, albo nie. Albo mnie kupujecie, albo nie.

– Nie za moją mocą Roberta już nie ma. To nie ja go zwolniłem.

Z wypowiedzi nowej gwiazdy „Jaka to melodia” wynika, że szanuje swojego poprzednika, ale ma pomysł na siebie i czuje się pewnie w nowej roli. Oczywiście pozostaje mu życzyć powodzenia i prowadzenia programu co najmniej przez tyle lat, ile robił to Robert Janowski.

RazdioZET.pl/MF

Oceń