Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Norbi poprowadzi ''Jaka to melodia?''. Zmiana formatu programu

23.08.2018 20:58

Norbi został nowym gospodarzem muzycznego teleturnieju ''Jaka to melodia?''. Informację na konferencji prasowej z okazji prezentacji jesiennej ramówki TVP potwierdził Jacek Kurski. Show ''Jedynki'' będzie emitowane w nowej odsłonie. 

Norbi fot. Tomasz Urbanek/East News

Informację o nowym prowadzącym ''Jaka to melodia?'' podał jako pierwszy branżowy portal ''Wirtualne Media''. Z nieoficjalnych informacji wynika, że nowym gospodarzem programu miała zostać Halina Mlynkova, ale w ostatniej chwili zrezygnowała w udziału w projekcie. Ostatecznie funkcję prowadzącego ''Jaka to melodia?'' przejmie Norbert „Norbi” Dudziuk. 

Norbi nowym prowadzącym ''Jaka to melodia?'' 

Nowe odcinki muzycznego show ''Jedynki'' będą emitowane siedem dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku w teleturnieju będą rywalizowali pojedynczy uczestnicy. W weekend czeka nas zmiana formatu.

''W soboty będą pokazywane bitwy na hity z udziałem dwuosobowych drużyn, a w niedziele w programie będą startowały znane osoby'' - podają ''Wirtualne Media''. 

Jesienne odcinki ''Jaka to melodia?'' zyskają nową scenografię i oprawę graficzną. 

„Jaka to melodia” to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych teleturniejów muzycznych w historii krajowej telewizji. Emitowane od września 1997 roku show podbiło serca widzów i niezmiennie gromadzi przed telewizorami rzesze. W latach 1997-2018 gospodarzem programu był Robert Janowski

RadioZET.pl/Wirtualne Media/DG 

Oceń