Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Norbi poprowadzi ''Jaka to melodia?''. Zmiana formatu programu

23.08.2018 20:58

Norbi został nowym gospodarzem muzycznego teleturnieju ''Jaka to melodia?''. Informację na konferencji prasowej z okazji prezentacji jesiennej ramówki TVP potwierdził Jacek Kurski. Show ''Jedynki'' będzie emitowane w nowej odsłonie. 

Norbi fot. Tomasz Urbanek/East News

Informację o nowym prowadzącym ''Jaka to melodia?'' podał jako pierwszy branżowy portal ''Wirtualne Media''. Z nieoficjalnych informacji wynika, że nowym gospodarzem programu miała zostać Halina Mlynkova, ale w ostatniej chwili zrezygnowała w udziału w projekcie. Ostatecznie funkcję prowadzącego ''Jaka to melodia?'' przejmie Norbert „Norbi” Dudziuk. 

Norbi nowym prowadzącym ''Jaka to melodia?'' 

Nowe odcinki muzycznego show ''Jedynki'' będą emitowane siedem dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku w teleturnieju będą rywalizowali pojedynczy uczestnicy. W weekend czeka nas zmiana formatu.

''W soboty będą pokazywane bitwy na hity z udziałem dwuosobowych drużyn, a w niedziele w programie będą startowały znane osoby'' - podają ''Wirtualne Media''. 

Jesienne odcinki ''Jaka to melodia?'' zyskają nową scenografię i oprawę graficzną. 

„Jaka to melodia” to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych teleturniejów muzycznych w historii krajowej telewizji. Emitowane od września 1997 roku show podbiło serca widzów i niezmiennie gromadzi przed telewizorami rzesze. W latach 1997-2018 gospodarzem programu był Robert Janowski

RadioZET.pl/Wirtualne Media/DG 

Oceń