Nowa Dynastia. Jest już zwiastun!

19.05.2017 09:34

„Dynasty" – jesienią zobaczymy nową wersję kultowego serialu sprzed lat. Do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun produkcji.

Nowa Dynastia. Jest już zwiastun! fot. Dynastia

Dynasty: premiera i zwiastun serialu

Kultowy serial lat osiemdziesiątych wraca do telewizji! Za odświeżoną wersję legendarnej „Dynastii" odpowiadają Josh Schwartz i Stephanie Savage – twórcy serialu dla młodzieży „Plotkara". Nowa wersja nosi tytuł „Dynasty".

Do współpracy nad nową „Dynastią" zaangażowano scenarzystkę i producentkę Sallie Patrick („Zemsta") oraz twórców oryginalnej opery mydlanej, małżeństwo Esther i Richarda Shapiro.

Historia, tak jak w oryginalnej wersji, ma zostać przedstawiona z perspektywy dwóch kobiet – Fallon Carrington, córki potentata naftowego, Blake’a, oraz jej przyszłej macochy, Cristal (w oryginalne Krystle), Latynoski, która ma znaleźć się w jednej z najpotężniejszych rodzin Ameryki. Obie bohaterki pokłócą się.

Akcja nowej „Dynastii" dzieje się w czasach współczesnych. Cykl powstaje dla The CW.

Oryginalna produkcja o rywalizacji dwóch bardzo bogatych rodzin – Carringtonów oraz Colbych – była symbolem lat 80. i jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce w tamtym okresie. W rolach głównych występowali John Forsythe, Linda Evans oraz Joan Collins.

Premiera „Dynasty" odbędzie się jesienią. Zwiastun można zobaczyć już dzisiaj.

RadioZET.pl/SI

Oceń