Nowe oblicze Greya: drugi zwiastun odkrywa gorące i groźne sceny z filmu!

07.11.2017 13:12

Kolejny gorący zwiastun trzeciej części thrillera erotycznego o Christianie Greyu dostępny jest w sieci. Nieznane sceny miłosne, nowe wątki i tajemnicze postacie - zobacz, co ukazuje najnowsza zapowiedź filmu Nowe oblicze Greya.

Nowe oblicze Greya zwiastun fot. screen/zwiastun

Kolejny zwiastun filmu Nowe oblicze Greya już dostępny jest w sieci. W najnowszym materiale widzimy jeszcze więcej gorących scen, ale także odkrywamy komplikujące się nieco wątki. Okazuje się, że w domu, który Grey kupił dla niego i ukochanej, jest jeszcze inna, zaborcza kobieta. Czy Ana da się wciągnąć w jej gierki, kto i dlaczego grozi bohaterom, i czy Christian będzie chciał zamknąć Anę w klatce? Zobacz nowy zwiastun Nowego oblicza Greya.

Trzecia część hitowej produkcji z Dakotą Johnson i Jamie Dornanem w rolach głównych będzie miała swoją premierę dokładnie 14 lutego 2018 roku. Na film czekają miliony widzów (szczególnie kobiet) na całym świecie. Poprzednie części trylogii erotycznego thrillera cieszyły się ogromną popularnością i tym razem nie ma wątpliwości, że będzie tak samo.

RadioZET.pl/SA

Oceń