Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowe oblicze Greya. Nowy GORĄCY fragment filmu [WIDEO]

31.01.2018 10:39

„Nowe oblicze Greya” — w sieci pojawił się nowy, bardzo gorący fragment filmu. Premiera już 9 lutego 2018.

Nowe oblicze Greya. Nowy GORĄCY fragment filmu [WIDEO] fot. YouTube

Nowe oblicze Greya. Fragment filmu online

Przed nami trzecia część ekranizacji światowego bestselleru — trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienne obowiązki nie zabijają w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać. Miłość jednak przezwycięży wszystko — wiadomo, że zakochani wezmą ślub, a Anastasia zajdzie w ciążę.

W sieci pojawił się właśnie fragment filmu. Kiedy Anastasia wraca z pracy do domu, Christian czeka na nią z niespodzianką. „Myślałam, że jesteś na mnie zły”, mówi Ana, a Grey każe jej się odwrócić i zawiązuje jej oczy. Wszystko skończy się w pokoju zabaw.

Reżyserem filmu „Nowe oblicze Greya” jest brytyjski filmowiec James Foley. W produkcji poza główną parą, czyli Dakotą Johnson i Jamiem Dornanem, pojawią się m.in. Rita Ora (Mia, siostra Greya), Luke Grimes (Elliot Grey), Arielle Kebbel (Gia Matteo) i Eric Johnson (jako Jack Hyde).

Premiera filmu „Nowe oblicze Greya” w 9 lutego 2018 w Polsce. Na świecie film trafi do kin dwa dni wcześniej — 7 lutego 2018 roku.

RadioZET.pl/SI

Oceń