Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowe zdjęcie z planu „Wonder Woman 1984”. Nawiązuje do innego filmu

20.08.2018 13:47

„Wonder Woman 1984” to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów o superbohaterach. Nowe zdjęcie z planu produkcji zapowiada ciekawe nawiązanie do innego, bardzo popularnego w Stanach Zjednoczonych, obrazu. Nie mającego jednak nic wspólnego z komiksami.

Nowe zdjęcie z planu „Wonder Woman 1984”. Nawiązuje do innego filmu fot. Instagram:@wonderwomanfilm

„Wonder Woman 1984” to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji filmowych, jakie mają pojawić się na ekranach w 2019 roku. Kontynuacja świetnie przyjętej adaptacji komiksu ze stajni DC Comics elektryzuje fanów amazonki walczącej ze złem. Występująca w głównej roli Gal Gadot otrzymała świetne recenzje po pierwszej części obrazu. W nowym filmie zobaczymy u jej boku Chrisa Pine’a, a przeciwniczkę Wonder Woman zagra Kristen Wiig. Jak można zauważyć w mediach społecznościowych, współpraca między aktorami a reżyserką Patty Jenkins jest świetna. Obsada często pozuje razem z uśmiechem na ustach. Szczególnie interesujące jest jedno z ostatnich zdjęć z planu.

Obsada „Wonder Woman 1984” oddaje hołd serialowi dla młodzieży?

Na Instagramie dwa dni temu pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy aktorów i reżyserkę w charakterystycznych pozach. Nie mają one jednak nic wspólnego z komiksowymi superbohaterami. To jawne nawiązanie do innej amerykańskiej produkcji, „Klubu Winowajców” z 1985 roku. W Stanach Zjednoczonych do dziś obraz ten uznawany jest za jedną z najbardziej udanych prób przedstawienia na ekranie ówczesnych problemów nastolatków. Internauci zachodzą w głowę, czy zdjęcie jest tylko efektem zabawy ekipy filmowej. Słychać również głosy, że w produkcji może pojawić się więcej nawiązań do kultowego filmu, zwłaszcza że wchodził on na ekrany w czasie zbieżnym z wydarzeniami „Wonder Woman 1984”. Szykują się zabawne easter eggi? Miejmy nadzieję, takie smaczki zawsze bowiem podobają się widzom.

RadioZET.pl/MF

Oceń