Nowy film Marka Koterskiego. Obsada? Genialna!

11.05.2017 11:22

Marek Koterski, twórca „Dnia Świra" i „Nic śmiesznego", kręci nowy film. Kto pojawi się na planie? Są już znane pierwsze nazwiska.

Nowy film Marka Koterskiego. Obsada? Genialna! fot. ons.pl

7 uczuć: nowy film Marka Koterskiego

Nowy film Marka Koterskiego nazywać będzie się „7 uczuć" i w główną rolę, Aldka, wcieli się Marcin Dorociński. Aktor zdradził na swoim Facebooku, że „scenariusz jest genialny".

Wiadomo, że obok Marcina Dorocińskiego pojawią się: Magdalena Cielecka, Sonia Bohosiewicz, Maja Ostaszewska, Gabriela Muskała, Andrzej Chyra, Izabela Dąbrowska, Katarzyna Figura, Łukasz Simlat, Robert Więckiewicz, Marta Chodorowska, Małgorzata Bogdańska, Piotr Gąsowski, Adam Woronowicz, Cezary Pazura i Edyta Herbuś. Na liście aktorów jest też Misiek Koterski, syn reżysera, który niemal zawsze pojawia się w produkcjach stworzonych przez ojca.

Zrzut ekranu 2017-05-11 o 11.17.35

Dalsze informacje na temat filmu owiane są tajemnicą. Nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera, ani czego będzie dotyczyła akcja. Koterski dość długo kazał czekać swoim fanom na swój film – ostatni obraz, który wyreżyserował, to „Baby są jakieś inne" z 2011 roku.

RadioZET.pl/SI

Oceń