Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowy odcinek „Kuby Wojewódzkiego” już dziś. Kto będzie gościem?

04.09.2018 12:05

Show „Kuba Wojewódzki” stale przyciąga przed telewizory rzesze fanów. Gwiazdor TVN już dziś wieczór porozmawia z kolejnym ciekawymi gośćmi. Kto tym razem wystąpi w programie?

Nowy odcinek „Kuby Wojewódzkiego” już dziś. Kto będzie gościem? fot. Agnieszka Sniezko/East News

Kuba Wojewódzki po raz kolejny będzie zaskakiwał nietuzinkowymi pytaniami i często kontrowersyjnymi opiniami. Już dzisiaj o 22.30 na antenie stacji TVN kolejny odcinek lubianego show. Jak zwykle na widzów czeka spora dawka humoru oraz ciekawi rozmówcy, którym prowadzący z pewnością zada kilka interesujących pytań. Kogo tym razem zobaczymy w programie?

Kto tym razem u Kuby Wojewódzkiego?

Dziennikarz TVN na swoją kanapę postanowił tym razem zaprosić trzech aktorów, którzy znaleźli się w obsadzie nowej kinowej produkcji „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”. Na pytania showmana odpowiadać będą: Maciej Zakościelny, Krzysztof Kwiatkowski oraz Nikodem Rozbicki. Kto wie, może bohaterowie zdradzą kilka sekretów z planu polskiej produkcji opowiadającej historię bohaterskich lotników?

Jako drugi gość wystąpi osoba, która z pewnością może stawać z Kubą w szranki w kategorii poczucia humoru. Kacper Ruciński to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów wykonujących stand-up. Jego występy cieszą się dużą popularnością między innymi na kanale Youtube. Czy panowie będą dyskutować wyłącznie merytorycznie? Czy może zetrą się w pojedynku na żarty? O tym widzowie przekonają się już dziś o 22.30.

RadioZET.pl/MF

Oceń