Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowy sezon „Na dobre i na złe”. Powraca lubiany bohater

28.06.2018 13:25

Po wakacjach będziemy mogli obejrzeć nowy, dwudziesty już sezon popularnego serialu „Na dobre i na złe”. Możemy spodziewać się powrotu lubianych postaci. Na ekranie pojawią się też tradycyjnie znani aktorzy grający role epizodyczne.

Nowy sezon „Na dobre i na złe”. Powraca lubiany bohater fot. EAST NEWS

„Na dobre i na złe” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, który towarzyszy telewidzom już od 19 lat. Przez ten czas przez produkcję przewinęły się dziesiątki znanych twarzy, a dla części młodych aktorów historia szpitala w Leśnej Górze stała się trampoliną do kariery. W najnowszym sezonie, który zobaczymy po wakacjach, możemy spodziewać się kilku zmian w obsadzie.

Powraca znany bohater serialu

Scenarzyści mają dobrą wiadomość dla wszystkich wielbicieli serialowego doktora Rafała Konicy. Pojawienie się tej granej przez Roberta Koszuckiego postaci zostało bowiem zapowiedziane. Powróci zatem wątek byłej żony lekarza i jego dwóch synów. Nie zostało natomiast potwierdzone, czy same postaci pojawią się na ekranie. Do serialu wraca również, choć w innej roli, legenda polskiego kina, a mianowicie Daniel Olbrychski. Mogliśmy oglądać go już kiedyś w Leśnej Górze jako znanego aktora, jednak tym razem otrzymał inną postać. W odcinku 711. wcieli się w dziadka doktora Michała Wilczewskiego odgrywanego przez Mateusza Janickiego. U jego boku zobaczymy Agnieszkę Pilaczewską, czyli serialową doktor Wilczewską.

Pierwszy odcinek kultowego serialu będziemy mogli obejrzeć 5 września, o 20.50 w TVP2.

Tymczasem prywatnie para aktorów z „Na dobre i na złe” została rodzicami.

RadioZET.pl/MF

Oceń