Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowy sezon „Top model”. Co zmieniło się w formule programu?

04.09.2018 13:36
xxx zet

Po wakacjach widzowie mogą oglądać nowy, siódmy już sezon modowego show „Top Model”. Uczestnicy po raz kolejny będą walczyć o lukratywny kontrakt i duże pieniądze. Kiedy emitowane będą odcinki? Jakie zmiany nastąpiły w programie?

Nowy sezon „Top model”. Co zmieniło się w formule programu? fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

Po wakacjach na ekrany wraca wiele popularnych programów telewizyjnych. W kategorii formatów związanych z modą zdecydowanym faworytem widzów jest z pewnością „Top Model”. Świadczyć może o tym fakt, że właśnie rozpoczęła się emisja siódmego już sezonu. W programie zaszły również zmiany, które mogą mieć duże znaczenie.

„Top Model” zmienia kryteria oceny?

Do siódmego sezonu miała zgłosić się rekordowa liczba kobiet i mężczyzn pragnących zabłysnąć w świecie modelingu. Nie bez znaczenia jest również nagroda dla osoby, która otrzyma tytuł Top Model. Międzynarodowy kontrakt, sesja dla magazynu „Glamour” oraz 100 tysięcy złotych z pewnością odmienią życie zwycięzcy lub zwyciężczyni.

Premierowy odcinek nowej serii programu został wyemitowany w poniedziałek, 3.09.2018. Prezentowano w nim relacje z przesłuchań, które przeprowadzane były w pięciu miastach w Polsce. W siódmym sezonie jury ma w większym stopniu stawiać na różnorodność i charyzmę uczestników, a mniej rygorystycznie traktować kwestię rozmiaru czy wzrostu. Daje to większe szanse na zaistnienie osobom przebojowym i ciekawym, a niekoniecznie mieszczących się w modowych kanonach. Ma to być odpowiedź na zmianę standardów, jaka następuje w świecie modelingu.

Kolejny odcinek „Top Model” widzowie będą mogli obejrzeć w poniedziałki o 21.30 na antenie TVN. Najbliższa emisja odbędzie się 10.09.2018. Dodatkowe materiały będą z kolei publikowane za pośrednictwem serwisu Player.pl.

W skład jury wchodzą: Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Katarzyna Sokołowska. Show prowadzi Michał Piróg.

RadioZET.pl/MF

Oceń