Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kolejna afera w w Opolu. Muzyk podważa zwycięstwo Cerekwickiej

23.09.2017 11:39

Kasia Cerekwicka wygrała konkurs Premier na 54. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Jednak nie wszystkim to zwycięstwo się spodobało.

Kolejna afera w w Opolu. Muzyk podważa zwycięstwo Cerekwickiej fot. East News

Kasia Cerekwicka zaprezentowała przed publicznościa piosenkę „Bez Ciebie". Wydawało się, że piosenka jest murowanym hitem, ale nie wszystkim przypadła do gustu. Swoje niezadowolenie wyraził Piotr Iwicki, były dyrektor Agencji Muzycznej Polskiego Radia.

– Wygrała mocno faworyzowana przez organizatorów Katarzyna Cerekwicka. Fakt, że dzień wcześniej dano jej pojawić się również na estradzie w samoistnym mini recitalu bezspornie był czymś, co mogło wpłynąć na werdykt sobotniego konkursu – napisał Iwicki.

Joanna Gajewska, menadżerka piosenki postanowiła odnieść się do tych słów.

– Ze zdumieniem czytam komentowane w mediach 'doniesienia' p.Iwickiego, jakoby Kasia Cerekwicka wygrała trzy nagrody w koncercie Premier z powodu 'mocnego faworyzowania przez organizatorów'. Rozumiem, że Pan Iwicki przeżywa gorycz porażki, gdyż zespół NaVi, z którym stanął na opolskiej scenie w konkursie Premier nie znalazł uznania, ani wśród Kapituły Stowarzyszenia Autorów ZAIKS, ani publiczności, ale spodziewałam się jednak większej klasy w mierzeniu się z niepowodzeniem. [...] Piotr Iwicki bardzo wylewnie też gratulował Kasi nagrody, mówiąc, że jej ogromnemu talentowi kibicuje od lat... jakże cyniczne to jest w zestawieniu z prezentowanym przez niego stanowiskiem – napisała Gajewska.

A Wy jak oceniacie występ Kasi Cerekwickiej? Zasłużyła na zwycięstwo?

RadioZET.pl/SI

Oceń