Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Patryk Vega zapowiada nowy film: „Pitbull. Królowa chuliganów”

21.05.2018 13:31

Patryk Vega zaskoczył zapowiedzią swojego nowego filmu. Co więcej, zdradził już, kiedy nowe dzieło pojawi się w kinach. Data premiery filmu „Pitbull. Królowa chuliganów” jest równie dużym zaskoczeniem, co sama zapowiedź projektu.

nowy film Vegi fot. Facebook/Patryk Vega

Patryk Vega zapowiedział na Facebooku swój nowy film. Będzie to kontynuacja „Pitbulla”. Reżyser ogłosił tytuł oraz datę premiery produkcji. Do tego pochwalił się swoim tatuażem.

Pisownia oryginalna:

— KOCHANI !!! MIŁO MI OGŁOSIĆ, ŻE KULTOWY „PITBULL” ZNÓW ZAGOŚCI NA EKRANIE. STAŁEM SIĘ WŁAŚCICIELEM PRAW DO EKRANIZACJI KOLEJNEJ CZĘŚCI FILMU I SERIALU „PITBULL”, KTÓRE KUPIŁEM OD SPÓŁKI ATM GRUPA S.A.
 MÓJ NOWY „PITBULL” TRAFI DO KIN PO TRYLOGII „KOBIETY MAFII”. FILM BĘDZIE MIAŁ TYTUŁ „PITBULL. KRÓLOWA CHULIGANÓW”. PREMIERA „PITBULLA. KRÓLOWEJ CHULIGANÓW” NASTĄPI W CZWARTEK 11 LISTOPADA 2021 ROKU — zapowiedział.

Co na to internauci? Wielu nie zostawia na nim suchej nitki. Oto jedne z komentarzy:

— Królowa chuliganów XD a potem mafia drożdżówkowa ze SP w Wadowicach.

— Oczywiście wszystko oparte na faktach i zeznaniach anonimowych policjantów wysokiej rangi i mafiozów.

— Już dość miałem tych filmów po jego dwóch ostatnich z serii pitbull, twarz tej serii zachował "pitbull: ostatni pies" i niech tak zostanie.

Są oczywiście i wielbiciele najnowszej twórczości Patryka Vegi, którzy kibicują poczynaniom reżysera i już „zaklepują” czas na premierę filmu.

Czekacie?

RadioZET.pl/SA

Oceń