Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Poruszające chwile podczas Balu Fundacji TVN. Tak uczczono pamięć Piotra Woźniaka-Staraka

08.09.2019 22:28

Trzy tygodnie po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka odbył się charytatywny Bal Fundacji TVN. Podczas uroczystości padły wzruszające słowa, a gwiazdy stacji wspomniały zmarłego producenta.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Podczas Balu Fundacji TVN uczczono jego pamięć fot. PAP/Leszek Szymański

Bal Fundacji TVN „Nie Jesteś Sam” już za nami. W imprezie udział wzięła plejada polskich gwiazd i dziennikarzy czy sportowców. Tegoroczna uroczystość okazała się wyjątkowa m.in. z powodu zebrania rekordowej kwoty niemal 2 milionów złotych. Dochód zostanie teraz przekazany na wspieranie chorych dzieci, które są podopiecznymi fundacji.

Uczestnicy balu nie kryli wzruszenia – również wtedy, gdy uczczono pamięć zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka, który przez wiele lat był związany ze stacją TVN i zawsze wspierał jej fundację. 

Podczas uroczystości wspomniała go prezes Fundacji TVN „Nie jesteś Sam”, Katarzyna Kolenda-Zaleska. Jak mówiła, producent był bliski jej sercu i bardzo go wszystkim brakuje. Po tych słowach na scenie pojawili się Edyta Górniak i Kuba Badach, którzy wykonali utwór "Dziwny jest ten świat".

Śmierć Piotra Woźniaka- Staraka wstrząsnęła całym światem show-biznesu. Producent zginął w nocy z 17 na 18 sierpnia. Według śledczych wypadł z łódki na jeziorze Kisajno. Jego ciało wyłowiono pięć dni później.

>> Piotr Woźniak-Starak nie żyje: Najsłynniejsze filmy, które wyprodukował

Woźniak-Starak był producentem filmowym i milionerem. Jego największym sukcesem byli "Bogowie" w reż. Łukasza Palkowskiego. Wyprodukował także m.in. "Sztukę kochania" w reż. Marii Sadowskiej oraz czekającą na premierę "Ukrytą grę" Łukasza Kośmickiego.

RadioZET.pl/MK

Oceń