Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Planeta Singli 2. Kiedy premiera?

12.03.2018 10:21

„Planeta Singli 2” — już niedługo. Maciej Stuhr rozpoczyna pracę na planie kontynuacji kinowego przeboju „Planeta Singli”. „No to do roboty! Od jutra zdjęcia! Trzymajcie kciuki!” — napisał aktor na swoim Facebooku. Kiedy premiera? Kto pojawi się w obsadzie? Zdradzamy szczegóły produkcji „Planeta Singli 2”.

Planeta singli 2 fot. mat.prasowe

Planeta Singli 2. Kiedy premiera?

Relacja łącząca Anię (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa ogromny kryzys. On, showman-gwiazdor, wcale nie chce się ustatkować. Ona z kolei marzy o poważnym związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander — zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż piękna nauczycielka muzyki.

Premiery „Planeta Singli 2” już 9 listopada 2018 roku.

Planeta Singli 2. Obsada

W rolach głównych ponownie zobaczymy Agnieszkę Więdłochę i Macieja Stuhra. Na ekranie nie zabraknie także wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka, a także — znanych z pierwszej części filmowego hitu — Danuty Stenki, Piotra Głowackiego i Joanny Jarmołowicz. Nie podano jeszcze, kto zagra nowego amanta walczącego o serce Ani.

Mitja Okorn nie wyreżyseruje filmu „Planeta Singli 2”. Reżyser przygotowuje w Hollywood melodramat „Life In A Year”, w którym zagrają Jaden Smith i Cara Delevingne. Okorna zastąpi Sam Akina.

Planeta Singli. Zwiastun

Nie wypuszczono jeszcze zwiastuna filmu „Planeta Singli 2”. Tutaj zwiastun pierwszej części filmu.

RadioZET.pl/SI

Oceń