Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Pod powierzchnią”: TVN kręci nowy serial z Bartłomiejem Topą i Alicją Bachledą-Curuś

27.06.2018 15:19

„Pod powierzchnią” to nowy serial TVN, w którym zobaczymy Bartłomieja Topę i Alicję Bachledę-Curuś w rolach głównych. Kiedy premiera i o czym opowiadać będzie nowa produkcja TVN?

Alicja Bachleda-Curuś i Bartłomiej Topa fot. Instagram

Zdjęcia do nowej produkcji TVN ruszą już w lipcu 2018 w Płocku. Będzie to 8-odcinkowy serial obyczajowy, którego główna fabuła ukazuje przede wszystkim relacje czwórki bohaterów. W ich role wcielą się Alicja Bachleda-Curuś, Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat i Maria Kowalska.

„Pod powierzchnią”: o czym będzie nowy serial TVN?

Jak informuje serwis Wirtualnemedia.pl, akcja serialu osadzona jest w Płocku, a fabuła koncentruje się na pozornie szczęśliwym małżeństwie, które pod powierzchnią skrywa wielką tajemnicę. W rolach małżonków – Topa i Bachleda-Curuś. Drugą parą bohaterów są ojciec i córka, grani przez Simlata i Kowalską, których losy przypadkiem się krzyżują. Obydwoje chcą na nowo stać się rodziną. Ostatecznie losy całej czwórki splotą się w pełnej burz i zawirowań akcji.

Główną scenarzystką serialu jest Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, która pracowała także przy cieszącej się dużą popularnością „Diagnozie”. Co ciekawe, media już spekulują, dlaczego w obsadzie nie pojawia się Małgorzata Kożuchowska, która od pewnego czasu cieszy się statusem gwiazdy TVN. Z kolei dla Bachledy-Curuś będzie to wielki serialowy powrót, ponieważ gwiazda od wielu lat nie pojawiała się w polskich produkcjach serialowych. Jesteśmy ciekawi, jak wypadnie w swojej roli.

Bartłomiej Topa na Instagramie także już pochwalił się nową produkcją.

Premiera serialu „Pod powierzchnią”

Poza wspomnianymi już aktorami na planie pojawią się także Joanna Kulig, Leszek Lichota, Kinga Preis, Krzysztof Pieczyński, Mateusz Więcławek i Marianna Kowalewska.

Serial „Pod powierzchnią” kręcony będzie od lipca do października 2018. Na ekranach telewizorów serial pojawi się w jesiennej ramówce TVN.

RadioZET.pl/Wirtualne Media/SA

Oceń