Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Polska aktorka doceniona za granicą. Zdobyła nagrodę na prestiżowym festiwalu w Indiach

07.02.2019 11:13

Natalia Janoszek może zaliczyć do swojego portfolio kolejny sukces. 29-letnia gwiazda z Bielska-Białej odebrała nagrodę dla najlepszej aktorki międzynarodowej na festiwalu filmowym w Indiach – JIFFA 2019.

Natalia Janoszek z nagrodą dla najlepszej aktorki międzynarodowej fot. Instagram.com/ Natalia Janoszek

Natalia Janoszek doceniona w Indiach 

Natalia Janoszek to 29-letnia aktorka i modelka z Bielska-Białej, która robi karierę za granicą, a dokładniej w Indiach. Polska gwiazda gra w indyjskich produkcjach i jest coraz bardziej doceniana przez bollywoodzki świat filmowy. Właśnie otrzymała kolejną nagrodę na prestiżowym festiwalu w Indiach JIFFA 2019 w kategorii „najlepsza aktorka międzynarodowa”. Latem 2018 roku zgarnęła aż dwie nagrody na tym samym festiwalu. W trakcie trzydniowego festiwalu polska aktorka zasiadła też w jury filmów krótkometrażowych, razem z reżyserami Danem Wolmanem z Izraela i Rishim Prakash Mishra z Indii.

Natalia Janoszek: Kim jest?

Natalia Janoszek jest pierwszą Polką, która zagrała w bollywoodzkich filmach. Zadebiutowała rolą Aafreen w filmie „Bollywood Dreamz”. Na swoim koncie 29-latka ma również udział w wielu konkursach piękności. W 2009 roku wzięła udział w pierwszym konkursie piękności Miss Peace International na Cyprze, w którym reprezentowała Polskę. Kilka lat później otrzymała tytuł Model Supermodel Poland oraz – jako pierwsza Polka w historii – wzięła udział w konkursie Supermodel International w Tajlandii. W Indiach porównuje się ją do największej bollywoodzkiej aktorki – Aishwaryi Rai.

Oceń