Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Polska prezenterka została jurorką w amerykańskim talent show

14.01.2019 10:12

Producenci ze Stanów Zjednoczonych po raz kolejny zainteresowali się utalentowaną Polką. Ida Nowakowska, znana między innymi z programu „Bake Off-Ale Ciacho”, będzie jurorką w jednym z amerykańskich talent-show.

Polska prezenterka została jurorką w amerykańskim talent show fot. Instagram:@idavictoria

Od dawna krajowe nazwiska nie były tak popularne wśród zagranicznych producentów kinowych i telewizyjnych. Po spektakularnym sukcesie „Zimnej wojny” Pawła Pawlikowskiego Joanna Kulig została prawdziwą gwiazdą Hollywood, a Rafał Zawierucha zagra w filmie słynnego Quentina Tarantino. Natomiast wiosną w jednej z największych amerykańskich stacji telewizyjnych wyemitowany zostanie program z udziałem polskiej aktorki i prezenterki, Idy Nowakowskiej.

Nowakowska fot. Instagram:@idavictoria

Ida Nowakowska jurorką w amerykańskim talent show

Ida Nowakowska to urodzona w Warszawie tancerka, aktorka i prezenterka telewizyjna. Występowała w musicalach Teatru Muzycznego Roma oraz Studia Buffo. Ma na swoim koncie między innymi role w „Kotach”, „Upiorze w operze” i musicalu „Metro”. W 2001 roku mogliśmy oglądać ją na ekranach kin w głośnej „Sali samobójców”. Ida brała również udział w pierwszej edycji „You Can Dance” emitowanej przez stację TVN, w dziewiątej natomiast zasiadła w fotelu jurora. Aktualnie związana jest z telewizyjną dwójką, współprowadzi program „Bake Off-Ale Ciacho”, prowadziła również ubiegłoroczny „Sylwester Marzeń”.

ZOBACZ: Polska aktorka zagra Brigitte Bardot?

Niedługo Nowakowska będzie miała okazję oczarować amerykańskich widzów. Prezenterka zakończyła prace na planie talent-show, które ma zostać wyemitowane wiosną 2019 roku. Jak informuje „Gala”, w programie mają pojawić się również gwiazdy światowego formatu, które ocenią talent uczestników. Zwycięzca show otrzyma niebagatelną kwotę miliona dolarów. Sama Ida nie może jeszcze zdradzić szczegółów dotyczących jej nowego zawodowego wyzwania.

– Mam całkowity zakaz mówienia o programie. Jeśli tylko otrzymam pozwolenie od amerykańskich producentów, na pewno będę mogła zdradzić więcej szczegółów – podsumowuje w wywiadzie.

Kto wie, może to początek kolejnej kariery Polki za oceanem.

ZOBACZ: Kolejny sukces "Zimnej wojny". Paweł Pawlikowski odebrał amerykańską nagrodę

Ida fot. Instagram:@idavictoria

RadioZET.pl/gala.pl/MF

Oceń