Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Polski raper po dwóch latach odsiadki wyszedł z więzienia

10.08.2017 19:01

Po dwóch latach w więzieniu polski raper, Tomasz Chada, wyszedł na wolność. O tym fakcie postanowił poinformować swoich fanów publikując na Facebooku zdjęcie już spoza więziennych murów.

Tomasz Chada fot. Instagram

Chada już od wielu lat był dobrze znany polskiej policji. Pobicie, napaść, posługiwanie się fałszywymi dokumentami czy kradzież - to wszystko zarzucano raperowi i za to skazano go w czerwcu 2012 roku na trzy lata pozbawienia wolności. W trakcie odbywania kary Chada udał się na przepustkę, z której już do aresztu nie wrócił. Przez ponad rok ukrywał się przed policją odbywając wycieczki po kraju. W mediach społecznościowych zamieszczał zdjęcia i filmy, które stały się dla niektórych powodem do żartów ze skuteczności polskiego wymiaru sprawiedliwości.

Ostatecznie Tomasz Chada przez przypadek wpadł w ręce policji i musiał odsiedzieć resztę kar. Szczęśliwy dzień zakończenia odsiadki wypadł 9 sierpnia 2017 roku. Na Facebooku rapera pojawiło się zdjęcie z krótkim komentarzem: "Pragnę poprawić humor wszystkim tym, którzy czekali na moje wyjście z więzienia. Jestem!".

RadioZET.pl/SA

Oceń