Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Popek w „Tańcu z gwiazdami” zarabia najwięcej? Ta kwota robi wrażenie!

22.02.2018 16:32

Udział Popka w „Tańcu z gwiazdami” był wielkim zaskoczeniem nie tylko dla fanów tanecznego show, ale i dla fanów samego rapera. Teraz kontrowersyjny artysta pochwalił się, że to on jest największą gwiazdą programu. Świadczyć mają o tym jego zarobki.

Popek Taniec z gwiazdami fot. Instagram

W skrócie

„”

Ile Popek zarabia w „Tańcu z gwiazdami”? Raper postanowił pochwalić się zarobkami na Instagramie. Opublikował krótki filmik, w którym dziękuje Ninie Terentiew za to, że został „najlepiej zarabiającym zawodowym tancerzem” w Polsce.

W wideo, które opatrzył komentarzem „Dziękuję pani Nino”, mówi: „Pani Nino, kłaniam się nisko, dzięki pani zostałem najlepiej zarabiającym tancerzem w tym kraju — zawodowym tancerzem. Niektórzy zarzucają mi, że nie jestem też zawodowym fajterem. To ja się pytam: gdzie są ci zawodowi fajterzy, którzy powinni zarabiać jak zawodowy fajter — czyli ja? Kłaniam się nisko, tańczmy dalej” — mówi Popek.

Popek w Tańcu z gwiazdami 2018: ile zarabia?

Choć w filmie nie pada żadna kwota, to jednak redakcja „Super Expresu” przekonuje, że chodzi o rekordową stawkę 15 tysięcy złotych. Czy rzeczywiście tak jest i czy udział Pawła Mikołajuwa naprawdę byłby wart takiej sumy? O tym przekonamy się niebawem. Tymczasem Popek ostro trenuje, by zaprezentować się widzom „Tańca z gwiazdami 2018” z jak najlepszej strony. Oto jego taneczne popisy.

Przypominamy, że właśnie ogłoszono, kto na fotelu jurorskim zastąpi Beatę Tyszkiewicz. Okazuje się, że jest to piękna Ola Jordan. Kim jest i co wiemy o nowej jurorce „Tańca z gwiazdami”? Więcej informacji w dziale rozrywka na RadioZET.pl. Premiera „Tańca z gwiazdami 2018” już 2 marca w telewizji Polsat o godzinie 20:05. Kolejne odcinki w każdy piątek o tej samej porze.

RadioZET.pl/SA

Oceń