Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Program "Jaka to melodia" poprowadzi mąż Barbary Kurdej-Szatan?

19.06.2017 13:32

Kilka dni temu fanami popularnego programu "Jaka to melodia" wstrząsnęła wieść, że Robert Janowski, wieloletni prowadzący, nie będzie już gospodarzem tego show. Audycja nie zniknie jednak z anteny, tylko pojawi się w odświeżonej formie. Media informują, że prowadzącym podobno może zostać... mąż Barbary Kurdej-Szatan.

Szatan Jaka to melodia fot. ons.pl

Program "Jaka to melodia" od lat cieszył się niesłabnącym zainteresowaniem widzów. Wierną publikę show zawdzięcza nie tylko ciekawej formule, ale również budzącemu sympatię Robertowi Janowskiemu, który od lat świetnie sprawdzał się w roli prowadzącego. Niestety, kilka dni temu okazało się, że Janowski już nie będzie gospodarzem programu, a samo show ma zostać nieco przekształcone. Zmiany obejmować mają m.in. wprowadzenie do "Jaka to melodia" pieśni patriotycznych oraz zmiany na stanowisku prowadzącego, a dokładniej wprowadzenie kilku prowadzących.

"Super Express" poinformował, że w gronie osób, które mogą zostać prowadzącymi program, są m.in. Jacek Borkowski, Rafał Brzozowski oraz mąż Barbary Kurdej-Szatan - Rafał. Jak poinformowała gazeta powołując się na tajemnicze źródło, "jest uzdolniony muzycznie i TVP może dać mu szansę. Ma zostać sprawdzony, i jak dobrze wypadnie na castingu, droga stoi otworem". Okazuje się jednak, że Rafał Szatan nie dołączy do swojej żony jako jeden z prowadzących program w TVP. Zainteresowany postanowił skomentować doniesienia na Facebooku. Napisał wprost: o rzekomej propozycji dowiedział się właśnie czytając SE.

"Muszę Was zasmucić, ale ani ja ani tym bardziej moja Żona nie otrzymała żadnych propozycji, odnośnie prowadzenia przeze mnie programu Jaka to melodia" - skomentował Rafał Szatan.

RadioZET.pl/SE/SA

Oceń