Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Projekt Lady 2". Odcinki już niedługo!

24.05.2017 08:47

„Projekt Lady 2" będzie miał premierę już w czerwcu! Małgorzata Rozenek razem z trenerem protokołu dyplomatycznego doktor Ireną Kamińską-Radomską i trenerem rozwoju osobistego Tatianą Mindewicz-Puacz znów będą pomagać w metamorfozom dziewczynom z trudnych środowisk. Kiedy dokładna premiera drugiej edycji programu?

„Projekt Lady 2". Odcinki już niedługo! fot. ons.pl

Projekt Lady 2: premiera już w czerwcu

Jak poinformowały Wirtualne Media, „Projekt Lady 2” na antenie TVN będzie można oglądać w poniedziałki o godz. 20.55. Pierwszy odcinek drugiej serii programu zobaczymy 12 czerwca. 

Zobacz cały program TV

Scenariusz programu „Projekt Lady" Małgorzaty Rozenek opiera się na brutalnym pokazaniu zderzania się ze sobą dwóch zupełnie różnych światów. Bohaterki programu to dziewczyny z trudnych środowisk, którym nieobce były awantury, zakrapiane imprezy, bójki i problemy z prawem. Dziewczyny już po raz drugi będą musiały zmienić się pod okiem Małgorzaty Rozenek i towarzyszących jej reprezentantek świata elit.

Czy druga edycja show będzie się różnić od pierwszej? – Panie są inaczej przygotowane. One się wyuczyły tych zasad, które były przekazywane podczas pierwszego sezonu – powiedziała jakiś czas temu w rozmowie z TVN Irena Kamińska-Radomska.

We wakacyjnej ramówce programu TVN znajdzie się również druga edycja reality-show „Dom Marzeń” i premierowe odcinki serialu „Na Wspólnej”. 

RadioZET.pl/SI

Oceń