Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Projekt Lady 3. Kiedy premiera?

30.04.2018 10:05

„Projekt Lady 3” — kiedy premiera? To pytanie zadaje sobie wielu fanów programu prowadzonego przez Małgorzatę Rozenek. Już wiadomo, kiedy TVN wyemituje 1. odcinek trzeciej odsłony show.

Projekt Lady 3 fot. Archiwum Radia ZET

Projekt Lady 3. Kiedy premiera?

„Projekt Lady 3” ma być emitowany zamiast serialu „Druga szansa” z Małgorzatą Kożuchowską, który widzowie TVN po raz ostatni obejrzą tydzień wcześniej, czyli 14 maja. Show o przemianie nieznośnych dziewczyn będzie pokazywane od 21 maja o godz. 21.30. Wtedy właśnie zobaczymy 1. odcinek 3. sezonu programu. 

Fabuła „Projekt Lady” opiera się na brutalnym zderzeniu się ze sobą dwóch zupełnie odmiennych światów. Bohaterki programu to dziewczyny z różnych środowisk, którym nieobce były bójki, zakrapiane imprezy i problemy z prawem.

Wyłonione z castingu uczestniczki już po raz trzeci będą miały niepowtarzalną okazję na zmianę siebie i swojego życia na lepsze pod okiem Małgorzaty Rozenek i towarzyszących jej reprezentantek świata elit, doktor Ireny Kamińskiej-Radomskiej i Tatiany Mindewicz-Puacz.

Zawodniczki 3. sezonu zamieszkają na kilka tygodni w pięknym pałacu w Rozalinie. Kamery będą obserwować je przez całą dobę. Pobyt w wymagającej szkole dla przyszłych dam na pewno będzie pełen niespodzianek. W wypełnionym po brzegi grafiku zajęć znajdą się lekcje stylu, savoir-vivre’u, autoprezentacji, dress code’u, etykiety biznesowej, rysunku, gotowania czy jazdy konnej.

Premiera 3. sezonu „Projekt Lady" już 21 maja 2018.

RadioZET.pl/SI 

Oceń