Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Projekt Lady 3. Kiedy premiera?

16.03.2018 15:05

„Projekt Lady 3” już niedługo w stacji TVN! Kiedy premiera? Zdjęcia do programu właśnie ruszyły. Szykuje się też kilka zmian w produkcji.

Mentorki programu Projekt Lady 3 fot. Instagram

Projekt Lady 3. Pałac w Rozalinie

Premiera „Projekt Lady 3” już za kilka miesięcy. Choć o samych uczestniczkach nie wiadomo jeszcze nic, jedna z mentorek, Tatiana Mindewicz-Puacz, zdradziła na swoim Instagramie, że tym razem dziewczyny nie będą mieszkać w pałacu w Radziejowicach, a w Rozalinie.

— Odwiedziny @dziendobrytvn ... i po raz pierwszy oficjalna informacja o nowym Pałacu. Najserdeczniejsze uściski dla Was wszystkich z samego serca planu zdjęciowego, z Rozalina. Wracamy do pracy... — napisała mentorka na swoim Instagramie przy zdjęciu, na którym widać fragment planu „Projekt Lady 3”.

Przypomnijmy, że wyłonione z castingu dziewczyny już po raz trzeci będą miały niepowtarzalną okazję na zmianę siebie i swojego życia na lepsze pod okiem Małgorzaty Rozenek i towarzyszących jej reprezentantek świata elit, doktor Ireny Kamińskiej-Radomskiej i Tatiany Mindewicz-Puacz.

Projekt Lady 3. Premiera

Program „Projekt Lady 3” najprawdopodobniej trafi do ramówki latem 2018 roku. Można przypuszczać, że pierwszy odcinek 3. sezonu „Projektu Lady” zobaczymy jeszcze w czerwcu.

RadioZET.pl/SI

Oceń